محلول تثبیت کننده چیک

محلول تثبیت کننده چیک

محلول تثبیت کننده چیک ساخت کشور آلمان است. حجم ظرف OZ 1/2 می باشد. و برای افزایش قدرت تثبیت و ماندگاری تمامی رنگ های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ فرموله شده است.

 

محلول تثبیت کننده چیک

 

موارد کاربرد:

بهترین و مناسب ترین رنگ ها برای تکنیک فیبروز و میکروبلیدینگ، رنگ های جامد هستند. از جمله رنگ های جامد پرفروش و ماندگار برای این کار، رنگ جامد چیک می باشد. از طرفی تکنیک میکروبلیدینگ و فیبروز چون سطحی تر از تکنیک میکروپیگمنتیشن است. ماندگاری و طول عمر کمتری دارد. و نیاز به انجام ترکیب رنگ و افزودن محلول های تثبیت کننده برای افزایش ماندگاری دارد. کلیه رنگ های جامد و از جمله رنگ جامد چیک، می توانند به تنهایی استفاده شوند. اما در صورت رعایت قانون ترکیب رنگ و همچنین افزودن دو قطره محلول تثبیت کننده چیک ماندگاری بسیار عالی و فوق العاده ای پیدا می کنند. به علاوه به نوعی نقش رقیق کننده را نیز دارد. و باعث شل شدن و نرم و یکدست شدن ترکیب رنگ نیز می شود.

همچنین برای افزایش قدرت تثبیت کنندگی و ماندگاری رنگ های میکروپیگمنتیشن و تاتو بدن کاربرد دارد. در مورد رنگ های تاتو بدن در موارد زیادی نیاز به رقیق کردن رنگ می باشد. انتخاب تثبیت کننده چیک مناسب ترین گزینه برای این کار است. که علاوه بر رسیدن به رقت دلخواه، ماندگاری تاتو را نیز بالا می برد.

 

نحوه استفاده:

ابتدا ظرف را بخوبی تکان دهید. برای تکینک میکروبلیدینگ در هر بار استفاده دو قطره به ترکیب رنگ جامد در تشتک رنگ یا انگشتری اضافه کنید. برای تکنیک میکروپیگمنتیشن یک قطره به ترکیب رنگ اضافه نمایید. بخوبی هم بزنید تا کاملا یکدست شوند. افزودن مقدار بیشتری از این محلول به میزان یک تا دو قطره هیچ مشکلی پیش نمی آورد. برای تاتو بدن، بسته به میزان رقت موردنظر از محلول تثبیت کننده چیک به ترکیب رنگ تان اضافه نمایید. و از نتیجه کار لذت ببرید!

 

موارد احتیاط:

از تماس این محلول با چشم ها بپرهیزید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 18