همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید

همانگونه که می‌دانیم میکروپیگمنتیشن تکنیکی برای زیبایی صورت و رهایی از آرایش همیشگی و دائمی بخصوص در مسافرت و مهمانی‌ها است. از طرفی برای رفع نواقص ابرو، چشم و لب نیز در حیطه تاتو پزشکی کاربرد وسیعی دارد. از آنجاییکه اکثر خانمها برای طراحی خط چشمی قرینه و متناسب با چهره دچار مشکل هستند، تاتو خط چشم برایشان راهکاری مناسب است.

اما تاتو و میکروپیگمنتیشن خط چشم، همواره نیاز به دقت، مهارت، کیفیت رنگ بالا و استفاده از سوزن مناسب و… دارد. در این مقاله به تفصیل جوانب مختلف این موضوع بررسی شده است.

طرز کشیدن کادر برای تاتو خط چشم

طراحی تاتو خط چشم

طراحی تاتو خط چشم

برای کشیدن خط چشم از مشتری مشاوره می‌گیریم که خط چشم اروپایی می‌خواهد یا خط چشم پهن. خط چشم اروپایی نازک و مینیاتوری است، طوریکه به چهره مشتری جلوه‌ای ملایم و زیبا می‌دهد.
سعی کنید خط چشم پهن نزنید، چون تاتو خط چشم دائمی است و ممکن است سالیان سال با شما بماند. وقتی فرد جوان است خط چشم پهن برایش زیباست ولی وقتی پا به سن می‌گذارد پلک‌ها دچار افتادگی شده و قرینگی خط چشم‌هایش از بین می‌رود.

ابتدا طراحی خط چشم را انجام داده، قرینه‌سازی می‌کنیم و سپس با یک ماژیک جراحی دور کادر را خیلی ظریف نقطه گذاری می‌کنیم. با حرکت دست کوک کوک از گوشه خارجی چشم خط را می‌اندازیم. بعد از آن که کادر خط چشم را انداختیم، داخل کادر را با تکنیک لوپ لوپ پر می‌کنیم.

نکته: خط چشم را تا گوشه داخلی ادامه ندهید، چون باعث آسیب به غدد اشکی می‌شود.
حین کار از کول پد استفاده کنید. کول پد همان پد یخی است که در حین کار روی چشم می‌گذاریم تا ورم نکند و یا ورم آن زودتر بخوابد.

کول پد
برای پاک کردن رنگ اضافه روی کار، از پنبه وازلینی استفاده کنید. همچنین برای شوک دادن به پوست چرب برای رنگ پذیری بیشتر نیز وازلین بهداشتی کاربرد وسیعی دارد.

ترکیب رنگ مناسب برای تاتو خط چشم

سه حالت برای ترکیب رنگ مناسب خط چشم داریم؛
۱- در ترکیب رنگ تاتو برای خط چشم، اگر مشتری هیچ تاتو قدیمی ندارد؛ ۳ قطره مشکی را با یک قطره قرمز ناپاولی و یا مستر مایک رد ترکیب کرده و با میکسر رنگ بخوبی میکس کنید (افزودن دو قطره رنگ مشکی پایه روغن، سرعت کاشت رنگ و ماندگاری آن را دو چندان می‌کند). رنگ تاتو چیک مشکی مخصوص خط چشم

رنگ تاتو مستر مایک رد

نکته: همواره برای رسیدن به ترکیب مناسب رنگ‌ها و فعال کردن پیگمنت‌ها، آنها را در تشتک رنگ یا انگشتری با میکسر رنگ ترکیب کنید.

میکسر رنگ تاتو

۲- اگر مشتری تاتو قدیمی خط چشم دارد که آبی شده باید یک قطره خنثی‌کننده نارنجی بجای قرمز استفاده شود. چون، خنثی کننده آبی نارنجی است.

۳- اگر مشتری تاتو قدیمی خط چشم‌اش سبز شده، یک و نیم قطره رنگ قرمز به ترکیب خط چشم بیفزایید. چون خنثی کننده سبز، رنگ قرمز است.

آیا تاتو خط چشم مشکی و مخملی دست یافتنی است

اغلب خانم‌ها تمایل به داشتن خط چشم مشکی و مخملی دارند، اما این امکان صفر است، چون حتی اگر ترکیب رنگ را درست رعایت کرده باشید، وقتی رنگ زیر پوست می‌رود یک لایه از پوست روی آن را پوشانده و کمرنگ خواهد شد.
در بهترین حالت رنگ مشکی ماتی برجای می‌ماند که ترکیبش بستگی به مهارت پیگمنتر و کیفیت مواد دارد تا رنگ به سمت دودی و سبز شدن نرود.

بهترین سوزن برای تاتو خط چشم کدام است

برای کشیدن خط چشم اگر از فشار دستتان مطمئن هستید و مشتری خط چشم دنباله دار می‌خواهد، کادر خط چشم را با سوزن تک سر بیندازید و داخلش را با سوزن سه پاور (گرد) پر کنید.

دلیل پخشی رنگ در تاتو و میکروپیگمنتیشن خط چشم چیست

۱- خط چشم را از همانجایی پاک کنید که شروع به زدن کرده‌اید. اگر خلاف جهت پاک کنید باعث پخشی رنگ می‌شود (یعنی از گوشه خارجی چشم به سمت گوشه داخلی باید پاک شود).

۲- رقت بالای رنگ

۳- فشار دست زیاد

این سه مورد علت‌های شناخته شده ایجاد پخشی رنگ هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 − = هیچ

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟