5+1 رنگ تاتو ماندگار مخصوص میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

رنگ تاتو پرمابلند فودج - 15 میل

ماندگاری تاتو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ شایع‌ترین دغدغه تمام تاتوآرتیست‌ها و مشتریانشان است.

تکینک‌ و تاکتیک‌های زیادی نیز برای بهبود ماندگاری در مقالات قبلی ارائه کرده‌ایم. اما اگر رنگ تاتو انتخابی اورجینال و معتبر نباشد، آب در هاون کوبیده‌ایم!

در این مقاله 1+5 رنگ تاتو ماندگار مخصوص میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را به شما معرفی کرده‌ایم.

5+1 رنگ تاتو ماندگار مخصوص میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

شاید کمی برایتان عجیب باشد که چرا عنوان 1+5 را انتخاب کرده‌ایم؛ چون پنج برند برتر مخصوص میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و یک برند رنگ تاتو مشکی مخصوص تاتو بدن را در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم.

1- رنگ تاتو پرمابلند

2- رنگ تاتو کی پی

3- رنگ تاتو ورد فیمس

4- رنگ تاتو بیوتاچ

5- رنگ فیبروز اورجینال

6- رنگ تاتو داینامیک (مخصوص تاتو بدن)

در فروشگاه تاتو طلایی انواع مختلف رنگ‌ تاتو با ماندگاری بالا و اورجینال موجود است. انتخاب هر یک از این رنگها به وضعیت مالی و سلیقه فرد بستگی دارد.

پرمابلند رنگ تاتو ماندگار

رنگ تاتو پرمابلند آیلاینر- 15 میل

پرمابلند محصول کمپانی آمریکایی است که در چند سال اخیر با تولید محصولات بسیار با کیفیت صاحب اسم و رسمی خاص در میان تاتوآرتیست‌های صورت شده است. تمامی این رنگ‌ها منطبق بر اجزاء گیاهی هستند و تأییدیه سازمان FDA (غذا و داروی آمریکا) دارند و در حجم‌های 10 و 15 میل موجودند.

کاربرد انواع مختلف رنگ تاتو پرمابلند

1- قاب و سایه ابرو

2- خط چشم (رنگ مخصوص آیلاینر به طور انحصاری برای خط چشم فرموله شده است)

3- تاتو لب و خط لب

4- اجرای میکروبلیدینگ و هاشور مویی

رنگ‌های پرمابلند همگی پایه آب هستند و در صورت استفاده برای میکروبلیدینگ کافی است مقداری از آن را در تشتک رنگ (انگشتری) خالی کنید و حدود 10 تا 15 دقیقه صبر کنید تا حلال آن کمی بخار شده و غلیظ شود.

بنا به تجربیات مشتریان گرامی فروشگاه تاتو طلایی این رنگ ماندگاری مشابه و چه بسا بیشتر از رنگ‌های برند فیبروز برای میکروبلیدینگ دارد! برای تاتو خط چشم و لب نیز ماندگاری و زیبایی فوق‌العاده‌ای دارد!

رنگ تاتو کی پی اورجینال

رنگ تاتو کی پی تاپ وان

رنگ تاتو کی پی یا همان میکروپلنت محصولی از کمپانی آمریکایی PMU است. محصولات کی پی بر پایه اکسیدهای معدنی تهیه شده‌اند و به همین دلیل بسیار غلیظ و ماندگار هستند.

رنگ‌های کی پی تأییدیه سازمان FDA آمریکا را دارند. شاید غلظت آنها در نگاه اول فرد را در تشخیص پایه آب یا روغن بودن به اشتباه بیندازد، اما تمامی این رنگ‌ها پایه آب و با حجم 15 میل هستند.

کاربردهای رنگ تاتو کی پی با ماندگاری بالا

1- تاتو قاب و سایه ابرو

2- تاتو خط چشم

3- تاتو لب و خط لب

4- انجام میکروبلیدینگ ابرو

بیشتر تاتوآرتیست‌های ایرانی از این رنگ برای انجام قاب و سایه و میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌کنند اما رنگ مشکی و رنگ‌های طیف قرمز آن چندان محبوبیتی ندارد، چرا که برندهای دیگر در این دو زمینه موفق‌تر هستند.

رنگ تاتو ماندگار ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس مستر مایک رد

کمپانی تولیدکننده رنگ ورد فیمس و پرمابلند یکی است! ورد فیمس وسیع‌ترین طیف رنگی را در میان تمامی دیگر برندها دارد و در میان تاتوآرتیست‌های برتر دنیا یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای تاتو بدن است.

ورد فیمس بر پایه آب است و در حجم‌های 15، 30 و 240 میلی موجود است.

موارد کاربرد رنگ تاتو ماندگار ورد فیمس

1- تاتو قاب و سایه ابرو

2- تاتو خط چشم

3- تاتو لب و رژ لب

4- میکروبلیدینگ

5- تاتو بدن

ورد فیمس بهترین انتخاب برای تاتو لب است چون هم قیمت مناسبی دارد و هم بدلیل ریز مولکول بودن راحتتر در لایه درم نفوذ کرده و کاشت می‌شود. این کمپانی رنگ‌های مختلفی برای تاتو بدن دارد از جمله؛ لجندری (مشکی) و رنگهای آبرنگی و متنوع.

اگر قصد استفاده از رنگ فیمس برای میکروبلیدینگ را دارید باید درست مشابه رنگ پرمابلند عمل کنید و اجازه دهید رنگ قوام پیدا کند. در غیر اینصورت، شاهد پخشی رنگ و تبدیل شدن خطوط به سایه خواهید بود.

رنگ تاتو بیوتاچ

رنگ تاتو بیوتاچ دارک براون

بیوتاچ شناخته‌شده‌ترین رنگ تاتو و میکروپیگمنتیشن صورت است. محصول کمپانی آمریکایی بیوتاچ است و بر پایه روغن است. رنگهای این کمپانی 15 میل هستند. البته رنگ‌های پیور 3 میلی و رنگ بیوتاچ در بنفش 15 میلی نیز محصول این کمپانی هستند.

عمده‌ترین کاربرد رنگ‌های بیوتاچ 15 میل معمولی و رنگ‌های پیور برای میکروپیگمنتیشن ابرو و تکینک اسکین‌سازی است. از آنجا که این رنگ‌ها پایه روغن هستند ماندگاری زیادی برای تاتو و میکروبلیدینگ در افراد با پوست نرمال و چرب ندارند.

برخلاف دیگر محصولات بیوتاچ، رنگ تاتو در بنفش ماندگاری بالایی برای تاتو قاب و سایه و میکروبلیدینگ ابرو دارد.

رنگ فیبروز اورجینال

رنگ فیبروز اورجینال

کمتر تاتوآرتیستی است که نام و آوازه این رنگ به گوشش آشنا نباشد. فیبروز محصول کمپانی فی آلمان است که به طور ویژه‌ای تولیداتش را با رنگ‌های فیبروز و میکروبلیدینگ شروع کرد.

اگر دنبال رنگی غلیظ و ماندگار برای میکروبلیدینگ هستید بهتر است به خرید رنگ فیبروز سوپر فرمولا بیشتر فکر کنید! جدیدترین محصولات فیبروز با ماندگاری ویژه در زمینه میکروبلیدینگ عبارتند از؛

  • رنگ فیبروز سوپر براون 1 (قهوه‌ای روشن)
  • رنگ فیبروز سوپر براون 2 (قهوه‌ای متوسط)
  • رنگ فیبروز سوپر براون 3 (قهوه‌ای تیره)

این کمپانی همچنین برای ریموور تاتو و تاتو خط چشم و لب نیز محصولات ویژه‌ای دارد، اما به دلیل قیمت بالایشان آنها را توصیه نمی‌کنیم. می‌توانید در این موارد از محصولات پرمابلند و ورد فیمس که قیمت مناسب‌تری دارند بهره ببرید.

رنگ تاتو داینامیک

رنگ تاتو داینامیک تریپل بلک

رنگ تاتو داینامیک نیز محصولی آمریکایی است که تنها در زمینه تولید رنگ مشکی داینامیک بلک و تریپل بلک (مخصوص تاتو بدن) فعالیت دارد.

این رنگ‌ها پایه آب هستند و در صورت نداشتن فشار دست و به قوام رساندن رنگ، برای تاتو خط چشم نیز محبوب هستند.

ماندگاری رنگ تاتو بدن و عدم تغییر تناژ آن موضوعی مهم است که رنگ داینامیک اورجینال می‌تواند این خواسته را بخوبی تأمین نماید.

از قدیم گفته‌اند “هر چقدر پول بدهی همانقدر هم آش می‌خوری”. اگر انتظار معجزه از رنگ تاتو ارزان قیمت دارید کاملاً در اشتباه هستید.

یک رنگ اورجینال هرگز ارزان و کم ارزش نیست.

راه‌های مختلفی برای پی بردن به اورجینال بودن و خرید رنگ تاتو با خیالی آسوده وجود دارد که پیشتر در معرفی هر رنگی به آن اشاره کرده‌ایم.

همچنین به معرفی مشخصات انواع مختلف آنها و کاربرد ویژه هر یک در بخش محصولات پرداخته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 − = هیچ