کیتی پری و تاتوهایش (6 تاتوی زیبایش و مفهوم هر یک از آن‌ها)

کیتی پری و تاتو هایش

کیتی بری خواننده مشهور آمریکایی و نماد موسیقی پاپ است که در یک خانواده بسیار مذهبی و محافظه کار [پدر و مادر او هر دو کشیش بودند] بزرگ شده است.

حتما شما هم تعحب کرده اید که با این وضعیت خانوادگی چگونه او در حرفه‌اش رشد کرده است و توسط آهنگ های جذاب مانند [من یک دختر را بوسیدم] شروع به کارکرد.

او نه تنها به خاطر موسیقی جذابش بلکه به خاطر تئاترهای رنگارنگ و زیبایی چشمگیرش در سراسر دنیا شناخته شده است. در این مقاله سرگرم کننده به کیتی پری و تاتو‌هایش پرداخته ایم.

چشم های بهن (شبیه کارتون های ژاپنی)، زیبایی کلاسیک و سبک عجیب و غریب پوشش کیتی پری بخش بزرگی از جذبه اوست و به همین دلیل مردم نه تنها او را بواسطه خوانندگی‌اش، بلکه برای سبک و شمایل‌اش منحصر بفردش می شناسند.

او از 9 سالگی آواز می خواند و از 13 سالگی گیتار می نوازد.

کیتی به عنوان یک ستاره راک و با داشتن میلیون ها هوادار از سراسر جهان، چند تاتو و خالکوبی دارد. بیشتر آن‌ها کاملاً کوچک و بسیار زیبا هستند! مطمئن هستیم که او به مجموعه تاتوهایش خواهد افزود و تاتوهای بیشتر و زیباتری اجرا خواهد نمود!!

داستان آنجلینا جولی و تاتوهایش نیز همچون کیتی پری موضوعی سرگم کننده هستند. همانگونه که می دانیم انواع تاتو با دستگاه تاتو بدن پن یا گان ، رنگ تاتو و سوزن تاتو اجرا می شوند. 

کیتی پری و تاتو در یک نگاه مختصر

1- تاتو نیلوفر آبی کوچک روی مچ دست راست او

2- خال کوبی « کیتی سلام» در انگشت وسط دست راست

این تاتو به مناسبت جشن تولید کیتی اجرا شد. کیتی پری از یک خانواده مذهبی است و این اولین خال کوبی است که او در سن 18 سالگی انجام داد. این تاتو یادآور ریشه های او است و مهم نیست که چه تغییری در زندگی او رخ داده است، او همیشه به یاد می آورد که از کجا آمده است و به کجا تعلق دارد.

کیتی پری و تاتوی کیتی اش

3- تاتو شکوفه گیلاس

هیچ کس واقعاً از اهمیت شخصیِ این تاتو کوچک شکوفه گیلاس روی مچ پای کیتی اطلاعی ندارد، اما می توان حدس زد که اهمیت این گل در فرهنگ ژاپنی‌ها می‌تواند به آن مرتبط باشد.

تاتو شکوفه گیلاس کیتی پری

4- تاتوی سانسکریتی روی بازو

این خال کوبی سانسکریت می‌گوید: با جریان برو!

تاتو سانسکریت کیتی پری

5- تاتوی توت فرنگی

این توت فرنگی ناز کوچک به مناسبت جشن موفقیت آلبوم ” یکی از پسرها”  روی مچ پای کیتی تاتو شد. در تور “سلام کیتی” از توت فرنگی به عنوان مبنا استفاده شد.

تاتوی توت فرنگی کیتی پری روی پایش

6- تاتو نعناع

این نعنای زیبا نشان دهنده موفقیت او برای آلبوم “رویای نوجوان” و تور کالیفرنیای “رویاها” است. او هنگام انجام این تاتو یک لباس با مضمون نعناع پوشیده بود.

تاتوی نعناع کیتی پری

این موارد 6 نمونه تاتوهای زیبای کیتی پری است. اما قطعاً او نیز همچون دیگر هنرمندان و سلبریتی‌ها در آینده تاتوهای زیباتر و بیشتری را اجرا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *