انواع رنگ پرمابلند ابرو

انواع رنگ تاتو پرمابلند مخصوص میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو

انواع رنگ پرمابلند مخصوص ابرو محصولی از کمپانی آمریکا است که تولیدکننده هر دو رنگ ورد فیمس و پرمابلند است.

خرید انواع رنگ تاتو پرمابلند ان روزها بیشترین متقاضی را دارد چون همانگونه که می‌دانید بسیار با کیفیت و مرغوب است و به جرأت می‌توان گفت بهترین رنگ حال حاضر در بازار است که تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را نیز دارد.

کمپانی پرمابلند انواع مختلفی از رنگ‌های تاتو مخصوص میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرواسکالپ سر، کاموفلاژ و اسکین‌ساز را تولید می‌کند.

در این مقاله مروری داریم بر رنگ‌های پرکاربرد پرمابلند مخصوص میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو، با ذکر تناژ رنگی و نوع سرد و گرم بودن و کاربردی که برای انواع پوست‌ها دارند.

پیشتر در مقاله معرفی انواع رنگ‌ تاتو ورد فیمس سرد و گرم معیار تشخیص سردی و گرمی رنگ‌ها را بطور مفصل شرح داد‌یم.

برای مشاهده تناژ دقیق هر رنگ و آموزش مشخصات بیشتر؛ به ویدئو معرفی محصولات که در توضیحات هر رنگ (بخش محصولات) درج شده مراجعه نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که قیمت رنگ پرمابلند بدلیل کیفیت بالایی که دارد بیشتر از دیگر رنگ ها و برندهای مطرح و شناخته شده است. 

 

 

انواع رنگ پرمابلند مخصوص میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو

رنگ تاتو کمپانی پرمابلند بدلیل پیگمنت بسیار قوی و غنی که دارد یکی از بهترین لوازم میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن است.

 

پرمصرف‌ترین آنها عبارتند از؛

 

رنگ تاتو پرمابلند دارکست براون

 

دارکست براون پرمابلند

دارکست براون پرما رنگی قهوه‌ای تیره و تناژ سرد است.

برای میکروبلیدینگ ابرو و پررنگ‌تر کردن رنگ برای پوست‌های گرم (سفید و سرخ و سفید) کاربرد وسیعی دارد.

 

رنگ تاتو پرمابلند اسپرسو

 

اسپرسو پرمابلند

رنگ تاتو اسپرسو پرمابلند رنگی قهوه‌ای تیره و سرد (ته تناز بسیار ملایم زیتونی) است و برای میکروبلیدینگ پوست‌های گرم فروش بسیار بالایی دارد.

 

رنگ تاتو بلکیش براون پرمابلند 

رنگ بلکیش براون پرما با تناژ خیلی سرد تیره ترین رنگ قهوه ای برند پرمابلند است و برای میکروبلیدینگ ابروهای خیلی مشکی و تیره و همچنین تتو خط چشم قهوه ای سوخته کاربرد دارد. 

 

رنگ تاتو فودج پرمابلند 

رنگ پرمابلند فودج قهوه‌ای زیتونی (سرد) تیره‌تر از فارست براون است. برای میکروبلیدینگ ابرو در  افرادی که تاتو قدیمی با ته تناز خیلی قرمز دارند کاربرد دارد.

برای میکروپیگمنتیشن ابرو نیز بر حسب سلیقه مشتری در ترکیب با دیگر رنگها کاربرد دارد.

 

 

رنگ تاتو چاکلت کیس

رنگ چاکلت کیس پرمابلند رنگی قهوه‌ای متوسط با تناژ گرم و ملایم است. چاکلت کیس بویژه برای میکروپیگمنتیشن (سایه ابرو) بسیار خوشرنگ و زیبا است.

 

 

رنگ تاتو برونزر

 

رنگ تاتو پرمابلند برونزر

برونزر پرمابلند رنگی قهوه‌ای متوسط و گرم است (تناژ قرمز نارنجی) و برای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ افراد سبزه بسیار خوشرنگ است.

 

 

رنگ تاتو پرمابلند روکسی براون

 

رنگ تاتو روکسی براون

رنگ روکسی براون پرمابلند رنگی قهوه‌ای متوسط گرم است و چه برای میکروپیگمنتیشن و چه میکروبلیدینگ یکی از پرفروش‌ترین رنگ‌های پرمابلند است.

 

 

رنگ تاتو برونت سینا

برونت سینا پرمابلند رنگی قهوه‌ای متوسط و گرم است؛ بنابراین برای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ افراد با پوست سرد (سبزه و گندمی) کاربرد دارد.

توجه: همانگونه که بارها تذکر داده‌ایم ملاک انتخاب رنگ تنها توجه به پوست مشتری نیست! بلکه در صورتیکه مشتری تاتو قدیمی داشته باشد، تناژ آن ملاک انتخاب رنگ است.

 

 

رنگ تاتو روتس

رنگ روتس پرمابلند معادل رنگ سیسیلانو اولیو (زیتونی) ورد فیمس است.

در نتیجه، رنگی خنثی‌کننده (اصلاح‌کننده یا مدیفایر) است و برای خنثی کردن پیگمنت قرمز مزاحم رنگ و یا پیگمنت قرمز پوست مشتری کاربرد دارد.

 

 

رنگ تاتو پرمابلند فارست براون

 

رنگ تاتو پرمابلند فارست براون

 

رنگ فارست براون پرمابلند قهوه‌ای زیتونی متوسط و تناژ سرد است. فارست براون چه برای میکروپیگمنتیشن و چه میکروبلیدینگ یکی از پرفروش‌ترین رنگ‌های پرمابلند است.

فارست براون نسبت به فودج تناژ قهوه‌ای زیتونی متوسطی دارد.

 

 

رنگ تاتو مالارد

مالارد رنگی زیتونی و سرد است و معادل رنگ سیسلان اولیو ورد فیمس است. تناژ زیتونی آن در حدی است که به تنهایی برای میکروپیگمنتیشن و یا میکروبلیدینگ هیچ کاربردی ندارد!

در ترکیب با انواع رنگها به منظور خنثی کردن پیگمنت قرمز مزاحم کاربرد دارد.

 

 

رنگ تاتو آمبر

 

رنگ تاتو پرمابلند آمبر

 

 

رنگ تاتو پرمابلند آمبر رنگی قهوه‌ای عسلی روشن و نسبتاً گرم است. بویژه برای میکروپیگمنتیشن ابرو بسیار پرطرفدار است.

 

 

به عنوان یک جمع‌بندی؛

رنگ‌های پرمابلند دارکست براون، اسپرسو، فارست براون و روکسی براون پرمصرف‌ترین رنگ‌ها برای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو هستند.

روتس رنگی زیتونی و خنثی‌کننده است.

فودج قهوه‌ای زیتونی و چند درجه تیره‌تر از فارست براون است.

آمبر، چاکلت کیس و برنزر برای میکروپیگمنتیشن ابرو جلوه زیبایی دارند.

ملارد نیز همچون روتس به تنهایی کاربردی ندارد.

 

 

رنگ تاتو پرمابلند تیناز گلد سان رایز نیز رنگی اصلاح‌کننده یا مودفایر است و در ترکیب رنگ ابرو چه در میکروپیگمنتیشن و چه میکروبلیدینگ پر مصرف است و به افزایش ماندگاری آنها کمک می‌کند.

 

توجه: آموزش ترکیب رنگ تاتو ابرو با تمام برندهای مطرح دنیا در مقاله دیگری ارائه شده است. برای مطالعه کافی است روی لینک کلیک نمایید. 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تاتو و آرایش دائم تاتو طلایی انواع رنگ تاتو اصل و تضمینی؛ کلیه دستگاه های تاتو، ریموور تتو و لوازم پوستی و… موجود است. 

 

 

27 thoughts on “انواع رنگ پرمابلند ابرو

  • مدیر میگوید:

   درود بر شما. تیناز گلد یه رنگ اصلاح کننده یا مدیفایر هست و تناژ زرد و زیتونی داره. جاییکه نیاز هست تناژ بنفشی رنگ یا تاتو قدیمی و یا ته تناژ قرمزی خنثی بشه در ترکیب با رنگ اصلی کاربرد داره

 1. نرگس خدری میگوید:

  سلام ممنونم از توضیحات خیلی خوبتون
  اگه مشتری تاتو قدیمی دودی داشته باشه با کدوم رنگ پرمابلند میتونم بلید بزنم ؟
  اصلا میشه رو تاتو قدیمی بلید زد ؟

  • مدیر میگوید:

   درود بر شما. خنثی کننده تناژ دودی رنگ نارنجیه پس باید رنگی انتخاب کنید که ته تناژ نارنجی داشته باشه مثل روکسی براون که خیلیم خوشرنگه.
   اگه تاتو قدیمی خیلی تیره باشه خطوط بلید بعد چند روز روش محو و تبدیل به سایه میشه؛ این مواقع بهتره اول اون تاتو قدیمی رو ریمو کنید با ریموورهایی مثل لیفت، کالر لیفت یا چیک و بعد یکی دو جلسه که خیلی روشنتر شد بلید بزنید

 2. ملیحه میگوید:

  درود لذت میبرم از آموزش صریح و مفیدتون.عزیزم برای خط چشم آیلاینر به تنهایی کاربرد داره؟

  • مدیر میگوید:

   درود بر شما. زنده باشین جانم. آیلاینر پرمابلند به تنهایی برای تاتو خط چشم یک خانم با پوست سفید و بدون تاتو قدیمی خط چشم عالیه.

 3. زهرا میگوید:

  برای شروع کار میکروبلیدینگ چ رنگهایی از پرما رو بخریم؟

  • Sara میگوید:

   سلام جانم. رنگهای فارست براون، روکسی براون، اسپرسو بیشترین کاربرد رو برای میکروبلیدینگ ابرو دارن

  • Sara میگوید:

   تیناز گلد پرمابلند یه رنگ اصلاح کننده یا مودیفایر هست که در ترکیب رنگ بکار میره. فارست براون برای پوستهای سفید بدون تاتو کاربرد زیادی داره

   • زهرا میگوید:

    ممنونم .حالا اگه مشتری پوست سفید با تتوی قرمز رنگ داشت چ ترکیبی بزنم؟

    • Sara میگوید:

     با توجه به آموزش ترکیب رنگ تاتو که گذاشتم خودتون چه نظری دارید و چیو یاد گرفتید؟ تا بگم درست متوجه شدید یا نه 🙂

     • زهرا میگوید:

      باید ب رنگ تاتو قدیمی توجه کنیم.خنثی کننده رنگ قرمز سبزه پس باید یه رنگ با تناژ زیتونی به ترکیبمون اضافه کنیم.

 4. زهرا میگوید:

  ممنون از توضیحات جامع و کاربردی شما‌.ی سوال دیگه داشتم. اینکه اگه مشتری با پوست گندمی تیره داشتم چه ترکیب رنگی استفاده کنم.۳ تا رنگ روکسی اسپرسو و تکناز گلد رو دارم.

  • Sara میگوید:

   این سوالم اول خودتون نظرتون رو بفرمایید تا با هم تجزیه تحلیلش کنیم

 5. زهرا میگوید:

  اگه بخوام یکی از رنگای فارست یا تیناز گلد رو بخرم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

 6. زهرا میگوید:

  پوست گندمی تیره سرده پس باید از رنگ گرم مثل روکسیدر ترکیب با اسپرسو استفاده کنم طوری که رنگ گرم غالب باشه

 7. زهرا میگوید:

  خوشحالم که درست متوجه شدم. حالا میشه بفرمایید کدوم رنگ برای پوست های گرم کاربردی تره که بخرم؟
  فارست یا تیناز گلد؟

 8. لادن میگوید:

  سلام من فیلمو دیدم اما شما پوستهای سرد و گرم را فرمودید ایا پوست خنثی نداریم ؟زرد پوستها خنثی نیستند؟و سوال دیگه اینکه گاهی فردی که سبزه است مراجعه می کنه ولی وقتی از نزدیک پوستشو می بینیم علاوه بر پیگمنت ابی دارای پیگمنت قرمز در ناحیه روی بینی و گونه ها هست این چه نوع پوستی هست؟

  • Sara میگوید:

   سلام جانم. چیزی به اسم پوست خنثی تو ایران حداقل نداریم. زرد غالبا رنگ خنثی نیست بسته به اینکه در مقابل آبی یا قرمز قرار بگیره گرم یا سرد میشه.
   قرمزی در ناحیه بینی یا گونه ممکنه بدلیل حساسیت پوست باشه به مواد مختلف! توجه به رنگ رگهای روی مچ دست هم میتونه کمکتون کنه که قبلا در مقاله دیگری بهش پرداختم

  • Sara میگوید:

   درود بر شما. رنگهای تاتو پرمابلند و ورد فیمس خیر چون تاییدیه سازمان غذا داروی آمریکا (FDA) دارن و این سازمان اونقدر سختگیر هست که هر کسی جرات نداره ازشون مجوز بخواد. بقیه برندهای دیگه اگز تاییدیه FDA داشته باشن باز هم ایمن هستن. اما اگر نداشته باشن و بخصوص رنگ بی نام نشان و بی سایت و بی اعتباری باشن قطعا سرب و دیگر فلزات سنگینشون بالاست و بیشتر جوهر هستن تا رنگ تاتو مناسب صورت و بدن

 9. زهرا میگوید:

  سلام مشتری باپوست سبزه دلش میخواد ابروهاش قهوه ای سوخته بشه براشون رنگ اسپرسو و روکسی و مخلوط کنم قهوه ای سوخته در میاد؟؟

  • مدیر میگوید:

   سلام جانم. اسپرسو رنگ سردیه و در ترکیب با روکسی اوکی میشه برای پوست سبزه. بله اول یه مقدار رنگ روکسی تو تشتک بریزید و کم کم بهش اسپرسو اضافه کنید تا به رنگ دلخواه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − = یک