آموزش ترکیب رنگ تاتو خط چشم رایگان

آموزش ترکیب رنگ تاتو خط چشم

ترکیب رنگ تاتو خط چشم برای جلوگیری از سبز و آبی شدن آن به مرور زمان ضروری است.

رنگ‌های مختلفی برای تاتو و میکروپیگمنتیشن خط چشم در بازار موجود است، اما بهترین مارک رنگ‌ تاتو مشکی نیز در مواردی نیاز به ترکیب رنگ دارد و اهمیتی ندارد از چه برندی باشد.

همانگونه که می‌دانیم میکروپیگمنتیشن تکنیکی برای زیبایی صورت و رهایی از آرایش همیشگی و دائمی بخصوص در مسافرت و مهمانی‌ها است.

از طرفی برای رفع نواقص ابرو، چشم و لب نیز در حیطه تاتو پزشکی کاربرد وسیعی دارد. از آنجاییکه اکثر خانمها برای طراحی خط چشمی قرینه و متناسب با چهره دچار مشکل هستند، تاتو خط چشم برایشان راهکاری مناسب است.

اما تاتو و میکروپیگمنتیشن خط چشم، همواره نیاز به دقت، مهارت، کیفیت رنگ بالا، رعایت اصول ترکیب رنگ و استفاده از سوزن مناسب و… دارد.

به همین دلیل، در این آموزش ابتدا بهترین رنگ‌های مشکی را معرفی و سپس ترکیب رنگ تاتو خط چشم را توضیح داده‌ایم.

 

 

آموزش رایگان ترکیب رنگ تاتو خط چشم

چند حالت برای ترکیب رنگ مناسب خط چشم داریم؛

1- اگر مشتری تاتو قدیمی ندارد و سفید پوست است بهترین رنگ انتخابی؛ آیلاینر از برند پرمابلند است و نیاز به هیچ ترکیب رنگی هم ندارد.

2- اگر مشتری تاتو قدیمی ندارد و سبزه و گندمی است بهترین رنگ انتخابی؛ دابل بلک برند پرمابلند است و نیاز به هیچ ترکیب رنگی هم ندارد. 

3- اگر مشتری تاتو قدیمی خط چشم دارد که آبی شده باید یک قطره خنثی‌کننده نارنجی بجای قرمز استفاده شود. چون، خنثی کننده آبی نارنجی است.

4- اگر مشتری تاتو قدیمی خط چشم‌اش سبز شده، یک قطره رنگ قرمز به ترکیب خط چشم بیفزایید، چون خنثی‌کننده سبز، رنگ قرمز است.

 

 

نکته: با اینکه رنگ تاتو پیور بیوتاچ زرد برای ترکیب رنگ ابرو باعث افزایش ماندگاری آن می شود ولی به هیچ وجه برای خط چشم توصیه نمی شود چون باعث سبز شدن آن می شود.

 

 

نکته: همواره برای رسیدن به ترکیب مناسب رنگ‌ها و فعال کردن پیگمنت‌ها، آنها را در تشتک رنگ یا انگشتری با میکسر رنگ ترکیب کنید.

 

 

توجه: خرید انواع دستگاه تاتو ابرو و صورت قوی یا دستگاه تاتو پن برای کاشت رنگ تاتو صحیح و دقیق اهمیت بالایی دارد.

 

 

میکسر رنگ تاتو

 

ویدئو آموزش ترکیب رنگ تاتو خط چشم

کافی است فیلترشکن خود را روشن نمایید و لطفا با توجه به سرعت اینترنتی که هست… تا باز شدن ویدئو صبور باشید. 

 

 

 

 

بهترین رنگ تاتو خط چشم

 

1- رنگ مشکی آیلاینر و دابل بلک پرمابلند

پرمابلند یک رنگ تاتو آمریکایی است. پایه آب و منطبق بر اجزای گیاهی است. بسیار ماندگار و خوش رنگ است. این رنگ تاتو حرفه‌ای دارای تأییدیه سازمان FDA آمریکا است. در حجم‌های 15 میل و 10 میل وجود دارد.

یکی از مهم ترین اصول در تاتو و میکروپیگمنتیشن استفاده از رنگ‌های اورجینال و با کیفیت است، چون هدف نهایی بحث زیبایی و کاشت رنگ زیر پوست است و کیفیت و سلامت رنگ اهمیت بالایی دارد.

رنگ پرمابلند یکی از بهترین گزینه‌هاست که این اهداف را تأمین می‌کند. رنگ‌های آیلاینر و رنگ تاتو پرمابلند دابل بلک به عنوان رنگ‌های خط چشم طرفداران زیادی دارند.

 

 

2- رنگ مشکی فرمول 23

رنگ تاتو مشکی فرمول 23، پایه آب دارد و مناسب برای تاتو خط چشم و همچنین جزء بهترین مارک رنگ مشکی برای تاتو بدن است. رنگ تاتو مشکی فرمول 23 به صورتی است که ماندگاری بسیار بالایی دارد.

بنابراین، در دراز مدت تغییر تناژی نخواهد داشت و یکی از محبوبترین رنگ‌ها برای خط چشم، است. ظرف اصلی همانطور که در عکس می‌بینید 300 میلی لیتر است. برای خط چشم در ظرف های 25 میلی و 15 میلی نیز فروخته می‌شود.

 

 

 

رنگ تاتو فرمول 23 مخصوص تاتو خط چشم و بدن

 

3- رنگ مشکی ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس اوت لاینیگ مشکی محصول کشور آمریکا است. در حجم‌های 15 و 30 میل موجود است. پایه آب دارد و دارای تأییدیه از طرف سازمان FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) است.

سه نشان جهانی برتر اورگانیک و استریلیزه بودن دارد. هنگام استفاده برای خط چشم بایستی فشار دست کنترل شده باشد تا پخش رنگ پیش نیاید.

برای تاتو خط چشم رنگ تاتو ورد فیمس لجندری نیز انتخابی عالی است.

 

رنگ تاتو مشکی ورد فیمس 15 میلی

 

 

توجه: رنگ تاتو پنترا مشکی و رنگ تاتو داینامیک مشکی نیز هر دو برای خط چشم خروجی مشکی و عالی دارند.

 

 

طرز کشیدن کادر برای تاتو خط چشم

 

 

طراحی تاتو خط چشم

طراحی تاتو خط چشم

 

برای کشیدن خط چشم از مشتری مشاوره می‌گیریم که خط چشم اروپایی می‌خواهد یا خط چشم پهن. خط چشم اروپایی نازک و مینیاتوری است، طوریکه به چهره مشتری جلوه‌ای ملایم و زیبا می‌دهد.
سعی کنید خط چشم پهن نزنید، چون تاتو خط چشم دائمی است و ممکن است سالیان سال با شما بماند.

وقتی فرد جوان است خط چشم پهن برایش زیباست ولی وقتی پا به سن می‌گذارد پلک‌ها دچار افتادگی شده و قرینگی خط چشم‌هایش از بین می‌رود.

ابتدا طراحی خط چشم را انجام داده، قرینه‌سازی می‌کنیم و سپس با یک ماژیک جراحی دور کادر را خیلی ظریف نقطه گذاری می‌کنیم. با سوزن تاتو سه سر گرد و حرکت دست کوک کوک از گوشه خارجی چشم خط را می‌اندازیم.

بعد از آن که کادر خط چشم را انداختیم، داخل کادر را با تکنیک لوپ لوپ پر می‌کنیم.

 

 

نکته: خط چشم را تا گوشه داخلی ادامه ندهید، چون باعث آسیب به غدد اشکی می‌شود.
حین کار از کول پد استفاده کنید. کول پد همان پد یخی است که در حین کار روی چشم می‌گذاریم تا ورم نکند و یا ورم آن زودتر بخوابد.

 

 

کول پد

 

نکته: برای پاک کردن رنگ اضافه روی کار، از پنبه وازلینی استفاده کنید. همچنین برای شوک دادن به پوست برای رنگپذیری بیشتر نیز وازلین بهداشتی کاربرد وسیعی دارد.

 

 

سوالات متداول برای ترکیب رنگ تاتو خط چشم و دیگر نکات مهم آن

دلایل رنگ نگرفتن تاتو خط چشم چیست؟

مهمترین دلایل رنگ نگرفتن تاتو خط چشم عبارتند از؛ عدم رعایت ترکیب رنگ تاتو خط چشم اصولی، انتخاب سوزن تاتو اشتباه، ترس بیش از حد مشتری از فرو رفتن سوزن در چشم و عدم اجازه به پیگمنتر برای اجرای کار صحیح، مصرف داروهای اعصاب و یا داروهای آنتی بیوتیک و…، استفاده از رنگ تاتو فیک و تقلبی، عمق کم سوزن، اختلال در دستگاه تاتو (در خیلی از موارد به ظاهر دستگاه تاتو روشن است اما در اصل کاشت رنگ خود را از دست داده است)، عدم شوک دادن به پوست با وازلین حین کار و… . 

یکی از فوت‌های کوزه گری برای افزایش رنگپذیری تاتو خط چشم علاوه بر رعایت موارد بالا؛ اضافه کردن نیم قطره گلیسیرین به رنگ مشکی و میکس کردن آنها با میکسر رنگ تاتو است. در این حالت دو پایه آب و روغن کاملاً در هم حل می شوند 🙂 

 

 

دلیل پخشی رنگ تاتو خط چشم پشت پلک چیست؟

1- خط چشم را از همانجایی پاک کنید که شروع به زدن کرده‌اید. اگر خلاف جهت پاک کنید باعث پخشی رنگ می‌شود (یعنی از گوشه خارجی چشم به سمت گوشه داخلی باید پاک شود). 2- رقت بالای رنگ 3- فشار دست زیاد 4- اجرای تاتو خط چشم برای افرادیکه مویرگهای پشت پلکشان واضح و مشخص است.

این چهار مورد علت‌های شناخته شده ایجاد پخشی رنگ تاتو خط چشم پشت پلک هستند.

 

 

آیا تاتو خط چشم مشکی و مخملی دست یافتنی است؟

اغلب خانم‌ها تمایل به داشتن خط چشم مشکی و مخملی دارند، اما این امکان صفر است، چون حتی اگر ترکیب رنگ تاتو خط چشم را درست رعایت کرده باشید، وقتی رنگ زیر پوست می‌رود یک لایه از پوست روی آن را پوشانده و کمرنگ خواهد شد.
در بهترین حالت رنگ مشکی ماتی برجای می‌ماند که ترکیبش بستگی به مهارت پیگمنتر و کیفیت مواد دارد تا رنگ به سمت دودی و سبز شدن نرود.

 

از جمله مشکلات شایع تاتو خط چشم تغییر تناژ آن است که برای پی بردن به دلایل سبز و آبی شدن تاتو خط چشم کافی است روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

 

بهترین سوزن برای تاتو خط چشم کدام است؟

برای کشیدن خط چشم اگر از فشار دستتان مطمئن هستید و مشتری خط چشم دنباله دار می‌خواهد، کادر خط چشم را با سوزن تک سر بیندازید و داخلش را با سوزن سه پاور (گرد) پر کنید.

عمق سوزن برای تاتو خط چشم نیز نباید بیش از حد کم باشد، با رعایت ترکیب رنگ تاتو خط چشم و دیگر موارد ذکر شده می توانید به بهترین خروجی و رضایت مشتری دست یابید.

 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تاتو بدن و آرایش دائم تاتو طلایی بهترین رنگ تاتو خط چشم ، بهترین دستگاه تاتو ، بهترین ترمیم کننده گیاهی قوی و تجهیزات جانبی موجود است و می توانید به صورت آنلاین یا با مراجعه حضوری به فروشگاه آنها را تهیه نمایید.

 

 

20 thoughts on “آموزش ترکیب رنگ تاتو خط چشم رایگان

 1. فاطمه میگوید:

  سلام وقت بخیر ببخشید من یه سوال داشتم آیا میشه رنگ های فیمس رو بدون اینکه ترکیب کنیم برای تتو ابرو استفاده کنیم؟

  • مدیر میگوید:

   سلام. بله. نیازی به ترکیب کردن نیست. اما باید توجه کنید که پیکمنت خود پوست رو باید خنثی کنید تا رنگ شفاف و زنده ای دربیاد رو پوست.

 2. رزا میگوید:

  سلام دوست عزیز.ممنون از سایت کامل و جامع و اطلاعات بی نظیرتون.
  در متن دیگه ای ازین سایت و اموزش تصویری گفتین حتما باید به رنگ خط چشم قرمز اضافه بشه.یا جایی گفتین گلیسیرین اضافه کنید.با متن بالا تناقض داره که گفتین رنگ خط چشم به هیچ ترکیبی نیاز نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیر میگوید:

   درود بر شما و ممنون از لطف و عنایت شما دوست عزیز.
   در جاییکه خط چشم به هر دلیلی برای مشتری رنگپذیریش کم باشه بهتره خیلی کم در حد یه سر خلال گلیسیرین یا یک قطره رنگ پایه روغن مثل الویز بلک پیور یا جت بلک پیور بهش اضافه بشه. در این حالت فاز روغن به کاشت سریعترش کمک می‌کنه.
   در مورد افزودن رنگ قرمز؛ تنها در مورد رنگهای پرمابلند و اونهم وقتی مشتری تاتو قدیمی نداره طبق توضیحاتی که ارائه کردم هیچ نیازی به اضافه کردن رنگ قرمز نیست چون پیگمنت پرمابلند خیلی غنی و قویه.
   در مورد رنگ نایتی بلک فیبروز هم مثل پرمابلند عمل می‌کنیم.
   اماااا در مورد سایر برندها اگر مشتری تاتو قدیمی خط چشم نداشت باید نیم قطره قرمز رو همون اول کار با رنگ مشکی ترکیب کنید. باز هم در اینجا چنانچه پوست مشتری رنگپذیریش به هر دلیلی محدود بود از افزودن فاز روغنی استفاده می‌کنیم

 3. رزا میگوید:

  بسیار ممنونم از زحمت تایپ این متن بلند برای توضیح. در پناه خدا باشید عزیز❤️

 4. مهدیه میگوید:

  سلاام
  وقتتون بخیر، برای طراحی خط چشم باید از ماژیک جراحی استفاده کرد؟ چون من با خودکار طراحی میکنم بعدش که بی حسی میزنم طرحم کامل پاک میشه، این بار با ماژیک جراحی نقطه گذاری کردم، یکم صبر کردم که خشک بشه، بازم بعضی جاها پخش شده بود و بعضی جاها هم پاک شده بود، به نظر شما میشه با همون ماژیک جراحی دور خط چشمی که طراحی کردی رو خط کشید تا اینکه طرح گم نشه؟

  • مدیر میگوید:

   سلام دوست عزیز. بهتر با ماژیک مشکی مخصوص خط چشم طرح رو بندازید اتفاقا دو سر دارن، یک سر نازک و یک سر پهن تر. و اینکه اگر کار طراحیتون طول نمیکشه بعد از پاک کردن بی حسی خط رو بکشین.
   ماژیک آبی رو چندان توصیه نمی کنم مگر برای نقطه گذاری و اونم بعد بی حسی؛ مثل مورد خودکار تاتو

   • مهدیه میگوید:

    ممنونم از وقتی که میذارید و جواب میدین، اتفاقا ماژیکی که تهیه کردم آبی هست، حالا از همون سر نازکش استفاده میکنم

    • مدیر میگوید:

     خواهش می‌کنم مهدیه عزیز. بله با همون بعد از بی حسی طراحی انجام بدید 🙂

 5. نرگس راد میگوید:

  سلام خسته نباشید رنگ مشکی فیوژن برای خط چشم مناسبه؟سرعت دستگاه برای خط چشم چقدر باشه
  من خط چشم که تاتو میزنم دور خط چشم یه هاله کمرنگ مشکی بوجود میاددایلش چیه؟

  • Sara میگوید:

   سلام وقت شما هم بخیر. بهترین رنگ برای تاتو خط چشم رنگ پرمابلند هست. سرعت باید متوسط باشه. احتمال زیاد سرعت دستتون زیاده و تند تند سوزن رو پوست میکشید یا زیادی پوست چشم رو میکشید. سرعت بالای دستگاه هم بی تاثیر نیست

 6. لادن میگوید:

  سلام خسته نباشید. عمقی که سوزن باید داخل پوست بره برای افراد مختلف متفاوته ؟ و چقدر باید سوزن داخل پوست بره؟ آیا ماژیک جراحی ابی اگر به صورت نقطه نقطه علامت گذاری کنیم در رنگ مشکی تاتو تاثیری نمی گذاره؟

  • Sara میگوید:

   سلام ممنونم. عمق سوزن برای لب، خط چشم و ابرو فرق می کنه، ضمن اینکه بعضی پوستها نازک و حساسن و بعضی هم پیر و خشن و… که همه رو باید لحاظ کنید.
   هیچوقت نمیشه مقدار دقیق تعیین کرد و هر میزانی که منجر به خونریزی شدید نشه و یا خیلی سطحی نباشه اوکیه و اینو باید به صورت عملی و در حضور مربی آموزش ببینید
   ماژیک آبی در حد نقطه گذاری خیر اثر منفی نمیتونه داشته باشه

 7. لادن میگوید:

  برای اینکه رنگ به صورت نازک روی پوست خالی شه باید مقدار کمی رنگ برداریم و یک ربع بذاریم تا رنگ پرما غلیظ شه بعد بزنیم؟ چون ۲یا ۳ قطره بیشتر نیاز نیست برای خط چشم وقتی میگذارم بمونه تا غلیظ شه مثل قیر میشه و رنگ کش میاد.

  • Sara میگوید:

   خود رنگ پرما مشکی غلظت خوبی داره و نیازی نیست بذارید بمونه تا حلالش تبخیر بشه . در مورد رنگ ورد فیمس و فرمولا و داینامیک و… که رقیقتر از پرما هستن هم بستگی داره شما کجا باشین. یوقتا تو منظقه سردسیر هستین و هوا اونقدر سرده که بخار شدن دیر انجام میشه یوقتام در فصل گرم و جای گرم هستین…
   بنابراین اینا مسائلی هست که خودتون با توجه به موقعیت فصلی و منظقه ای براحتی میتونید تشخیص اش بدید

   • مهدیه میگوید:

    سلام، وقتتون بخیر، من یه خط چشم زدم خوب هم شده بود، بعد از دو ماه اومدن واسه ترمیم و گفتن که دمش رو بلند تر کن و منم بیشتر رو دم ابرو کار کردم، الان بعد از دو هفته زنگ زده میگه خط چشمم اصلا رنگ نگرفته یا اینکه خیلی کم رنگ هست، اون رنگ های قبلی هم پاک شده، به نظرتون الان خط چشم توی مرحله سکته رنگ هست؟

    • Sara میگوید:

     درود بر شما. نه جانم سکته رنگ همون هفته اول تا نهایتا ده روز اول هست. ولی محاله رنگ قبلی پاک شده باشه!!! اونم بعد از دو ماه و دو هفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + = 7