10 تاتو هندسی برتر حیات وحش

تاتو هندسی پرطرفدار گوزن

تاتو هندسی جزء معدود سبک هایی است که در عین سادگی بسیار زیباست.

این سبک در حال ظهور و گسترش، الهام بخش دنیای طبیعی با تصاویر ساده و زیبا است و چیزی را خلق می کند که هم در دنیای حیات وحش و هم در دنیای هندسه زیباست.

تمامی سبک های تاتو هندسی با انواع دستگاه تاتو بدن حرفه ای پن و گان اجرا می شوند.

 

 

تاتو هندسی حیات وحش

ویژگی خاص تاتو هندسی حیات وحش

تاتوهای هندسی به دلیل نگاه منحصر بفرد و تأکید بر تصاویر طبیعی، در حال محبوبیت روز افزونی هستند. قبل از رایج شدن این سبک، تنها سبک تاتوی حیوانات وحشی مرسوم بود.

این سبک همچنین به دلیل داشتن پیوندهای باستانی، بعد و وزن معنوی نیز دارد. بهرحال، ترکیب حیات وحش و هندسه سبک جدیدی است که به تاتوآرتیست ها این امکان را می دهد که از سبک صرفاً حیات وحش یا صرفا هندسه دور شوند.

تاتو هندسی حیات وحش دارای تقارن کامل و شکل های واضح برای ایجاد یک تصویر واحد و متعادل می باشد.

 

طرح تاتو اول

این سبک منحصر بفرد، با تأکید بر شکل های مشابه در هر پرتره، ویژگی طبیعت گرگ ها را به نمایش می گذارد و بدون تکیه بر اشکال سیاه سنتی، اشکال طبیعی ایجاد می شود که خیره کننده و غیر سنتی هستند.

 

تاتو هندسی رنگی گرگ

طرح تاتو دوم

تاتوی گربه به عنوان نماد قدرت و انرژی شناخته شده است. طرح تاتو گربه وقتی با خطوط و شکل های هندسی ترکیب می شود، احساس خرد و تعادل را برمی انگیزد. این طرحها با انواع سوزن تاتو پن لاینیگ و شیدینگ اجرا می شوند.

 

طرح تاتو سوم

این طرح هندسی شیر، از یک سری دایره و خطوط منحنی تشکیل شده است و حس قدرت و سلطنت را به فرد القاء می کند.

 

طرح تاتو هندسی شیر

طرح تاتو چهارم

این تصویر با داشتن پالت رنگی محدود و شکل های ابتدایی، حس هرج و مرج و سادگی را القاء می کند. برای اجرای این طرح‌ها رنگ تاتو ورد فیمس آبرنگی کاربرد وسیعی دارد.

 

طرح تاتو هندسی رنگی ساده

طرح تاتو پنجم

گوزن ها یکی از محبوب ترین حیواناتی هستند که به سبک هندسی تاتو و خالکوبی می شوند. شکل آن ها براحتی قابل تشحیص است. اما جزئیات فراوانی دارند.

 

 

تاتو هندسی پرطرفدار گوزن

طرح تاتو ششم

هر پرنده ای برای خودش جایگاهی در تاتو هندسی پیدا کرده است. این گنجشک ساده به شاهکاری از دایره ها، مثلث ها و خطوط تبدیل شده است و مفهوم آزادی هنری را نشان می دهد.

 

 

تاتو هندسی طرح پرنده

طرح تاتو هفتم

این تصویر دو ماهی کوی (koi) ژاپنی است. که نمادی از بخت و اقبال است و حس قدرت، استقامت و شجاعت را القاء می کند. این خصوصیات در طرح هندسی به صورت آینه ای نمایش داده می شود.

 

 

تاتو هندسی سنتی ژاپنی

طرح تاتو هشتم

چه راهی بهتر از تاتو هندسی برای به یاد ماندن دوست خزدار؟! با این سبک می توانید حیوان مورد علاقه‌تان را با خصوصیات منحصر بفردش تاتو کنید.

 

 

تاتو هندسی حیوانات خانگی

طرح تاتو نهم

این سبک حتی موجودات کوچکتر و حشرات را نیز در بر گرفته است و اسکلت ها، اندام ها و بال های آن ها را به طرح های پیچیده و متقارن تبدیل کرده است.

 

 

تاتو هندسی انواع حشرات

طرح تاتو دهم

این طرح تاتو هندسی نیز روباه مکعبی است و نشان می دهد که این سبک تا چه حد می تواند گسترده و وسیع باشد. می توان تاتو هندسی را به انواع سبکهای تاتوهای قرمز ، هلیکس و… اجرا کرد.

 

 

طرح تاتو هندسی روباه

 

انواع نماد پروانه در تاتو نیز می توانند به شکل طرح های هندسی نیز اجرا شوند. خالکوبی پروانه بشدت توسط خانم ها و دختران جوان مورد توجه است.

 

توجه: بعد از تاتو بدن از رعایت مراقبت بعد از تاتو صحیح غافل نشوید! 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تتو بدن تاتو طلایی بهترین تجهیزات تاتو از جمله؛ دستگاه، رنگ اصل، بی حسی قوی، ترمیم کننده بعد از تاتو قوی و… موجود است.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار − = 2