سوالات متداول درباره ی رنگ تاتو

رنگ تاتو ورد فیمس رمبرنت رد

یکی از مواد ضروری تاتو و میکروپیگمنتیشن، خرید رنگ تاتو اصل یا همان پیگمنت است.

سوالات متداول انتخاب رنگ تاتو از جمله؛ نحوه ی تشخیص رنگ تاتو اورجینال، تشخیص پایه رنگ، شناخت انواع پوست های چرب و خشک و سوالات بسیارِ دیگری در این زمینه توسط تاتوکاران مطرح می شود که در این مقاله کارشناسان ما به آن ها پاسخ داده اند.

 

سوالات متداول درباره ی رنگ تاتو و پاسخ کارشناسان

1- راه تشخیص رنگ تتو اصل چیست

تمامی رنگ های اورجینال سایت شرکت تولید کننده دارند. اگر رنگی که دارید سایت و شرکت تولیدکننده نداشته باشد به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست. شکل ظرف، برچسب ها و … هیچکدام به اندازه داشتن سایت معتبر ارزشمند نیست.

 

2- رنگ های پایه آب، پایه روغن و پایه میکس یا دوفازی چه فرقی با هم دارند

رنگ های پایه آب براحتی در آب حل می شوند. رنگ های پایه روغن در آب حل نمی شوند. کاربرد این دو پایه برای پوست های مختلف فرق دارد. بطور کلی، رنگ های پایه آب برای پوست چرب و رنگ های پایه روغن برای پوست های خشک کاربرد دارند.

در سال های اخیر رنگ های پایه میکس یا دوفازی نیز تولید شده اند که بخاطر فرمولاسیون ویژه ای که دارند براحتی قابل حل در پایه های آب و روغن هستند.

 

3- چرا نمی توان از رنگ های پایه روغن برای تاتو ابرو (هاشور و سایه و قاب) پوست های چرب استفاده کرد

در پوست های چرب بخاطر حالت روغنی و چربی که دارند رنگ تاتو ریزش بالایی دارد. حتی اگر از بهترین رنگ های اصل هم استفاده شود باز هم ریزش رنگ وجود دارد اما با درصد کمتر!

حالا اگر رنگ هم پایه روغن باشد شدت ریزش بیشتر می شود و نارضایتی مشتری را در پی خواهد داشت.

 

4- برای پوست های خشک کدام پایه مناسب است

پوست خشک بهترین گزینه برای تاتو و میکروپیگمنتیشن است. فرقی ندارد از کدام پایه استفاده کنید، هر رنگ اورجینالی روی آن ماندگار است.

 

5- چرا گاهاً بعضی از رنگ ها با اینکه فیک هستند ماندگاری بیشتری دارند

در موارد خیلی کم و استثنایی همچین حالتی وجود دارد. ولی باید توجه کنید این رنگ ها میزان سرب بسیار بالایی دارند و بشدت مضر و سرطانزا هستند. شما در برابر سلامتی مشتریانتان مسئول هستید، پس هیچوقت سلامتشان را فدای قیمت پایین یک رنگ فیک نکنید، حتی اگه ماندگاری خوبی داشته باشد.

 

6- بهترین رنگ برای تاتو لب کدام است

برای تاتوی لب فرقی نمی کند پوست مشتری خشک است یا چرب. در هر صورت باید رنگ های پایه آب استفاده سود. بهترین رنگ مخصوص تاتو لب، انواع رنگ ورد فیمس و انواع رنگ پرمابلند است، چون تاتوی لب و رژ لب ریزش بالایی دارد.

فشار دست هم بسیار تاثیرگذار است. فشار دست باید در حدی باشد که کاشت رنگ خوبی زیر پوست انجام شود و در عین حال آنقدر هم زیاد نباشد که باعث کبودی لب و یا دودی شدن رنگ شود.

 

7- پرکاربردترین رنگ های تاتو لب از برند ورد فیمس کدامیک هستند

متداول ترین و پرفروش ترین رنگ های مخصوص لب از برند ورد فیمس عبارتند از؛

 • مارس سند رد (کالباسی)

 

رنگ تاتو ورد فیمس- مارس سند رد

 • مستر مایک رد (قرمز)

رنگ تاتو ورد فیمس- مستر مایک رد

 • ناپاولی (زرشکی)

رنگ تاتو ورد فیمس- ناپاولی

 • رممبرنت رد (گوشتی)
 • پائول روجرس رد (قرمز صورتی)

با ترکیب کردن این رنگها می توانید طبق سلیقه مشتری تناژشان را کمی روشن تر یا تیره تر کنید.

 

8- چرا رنگ بایوتاچ برای تاتو لب مناسب نیست و ریزش رنگ بالایی دارد

همانطور که گفتیم برای تاتو لب بایستی از رنگ های پایه آب استفاده کنید. حتی رنگ های پایه میکس هم چندان عالی نیستند.

 

9- بهترین رنگ برای تاتو خط چشم کدام است

برای تاتو خط چشم بهترین برندها شامل ورد فیمس، چیک، فرمول 23، داینامیک، پنترا و رنگ پرمابلند است.

برای تمامی موارد بایستی قاعده ی ترکیب رنگ را رعایت کنید بعلاوه، هر یک از این رنگ ها مزایا و معایبی نیز دارند. رنگ های ورد فیمس، پرمابلند، فرمول 23 و داینامیک مشکی و ماندگار هستند اما نیاز به فشار دست کنترل شده دارند.

اگر به تازگی وارد حرفه ی تاتو شده اید بایستی بیشتر مراقب باشید که پشت پلک پخش رنگ پیش نیاید.

رنگ تاتو مشکی فرمول 23

رنگ تاتو ورد فیس- مشکی

 

رنگ مشکی پرمابلند برای خط چشم طرفداران زیادی دارد اما این برند به طور کلی کاشت رنگ اش مشکل است.

با اینکه رنگ ماندگاری است اما به سختی زیر پوست کاشت می شود و حتی گاهاً این شبه در ذهن مشتریان ایجاد می شود که ممکن است رنگ فیک و تقلبی باشد!

برای رفع این مشکل حتماً دو قطره رنگ پایه روغن مثل رنگهای جت بلک یا الویز بلک پیور با آن ترکیب کنید. در این صورت تاتو خط چشمی مشکی و مخملی با سرعت کاشت بسیار بالا خواهید داشت!

 

رنگ تاتو پرمابلند آیلاینر 15 میلی

رنگ مشکی چیک غلیظ و پایه گلیسیرینه است و مزیت خاصی که دارد، عدم پخش رنگ حتی در فشار دست بالاست. می توانید در صورت نیاز از ترکیب این رنگ با دیگر رنگ های معرفی شده نیز استفاده کنید.

از مطالعه مقاله آموزشی فوت و فن‌های ترکیب رنگ تاتو خط چشم غافل نشوید!

 

رنگ تاتو چیک- مشکی

10- بهترین رنگ تاتو بدن کدام است

بهترین مارک رنگ تتو بدن مشکی، رنگ های پایه آب هستند. بهترین رنگی که می توانیم پیشنهاد دهیم رنگ های ورد فیمس اورجینال برای تاتوهای رنگی و رنگ فرمول 23 برای لاین انداختن و اجرای تاتوهای مشکی است.

به عنوان مثال، انواع تاتوهای بدن همچون تتو پروانه بسیار مورد توجه خانم ها هستند و بیشترین درخواست خالکوبی میان خانم ها هستند که باید از انواع رنگ تتو بدن مشکی یا آبرنگی اجرا شوند.

برای خالکوبی پروانه رنگی؛ رنگ تتو وردفیمس بهترین مارک رنگ تتو است.

 

11- راه تشخیص تناژ رنگ های تاتو بدن متناسب با رنگ پوست مشتری چیست

درست است که سلیقه و انتخاب مشتری در اولویت انتخاب طرح و رنگ تاتو بدن است اما، شما بایستی علم کافی داشته باشید که به مشتریان مشاوره موردنیاز را ارائه کنید.

برای این منظور مطالعه مقاله بهترین رنگ طرح تاتو را پیشنهاد می کنیم (کافی است روی اسم آن کلیک کنید).

 

12- علت ریزش رنگ تاتو چیست

خیلی از دوستان تاتوکار با این مشکل مواجه هستند. ریزش رنگ تاتو دلایل زیادی دارد. به طور خلاصه مهم ترین آن ها را توضیح می دهیم؛

 

اورجینال نبودن رنگ؛

اکثر رنگ های فیک ریزش بالایی دارند. پس لازم است از مراکز معتبر رنگ تهیه کنید.

 

– عدم استفاده از ترمیم کننده گیاهی و فاقد وازلین

متاسفانه در سال های اخیر بابا شده است که برای ترمیم تاتو ویتامین ویتامین آ چشمی پیشنهاد می شود. اما این پماد بر پایه وازلین و بسیار چرب است.

چرب شدن موضع یکی از دلایل اصلی ریزش رنگ تاتو است. بهترین ترمیم کننده بعد از تاتو و ریموور، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ و حتی ترمیم جای  زخم و سوختگی، پماد ترمیم کننده گیاهی تتو استرانگ راک است.

پماد ترمیم کننده گیاهی تتو استرانگ راک

 

این پماد بر پایه شی باتر و فاقد وازلین است!

– عدم ترکیب رنگ صحیح با میکسر رنگ تاتو؛

یکی از نکات بسیار مهم در بحث رنگ، ترکیب صحیح رنگ ها و همزدن آنهاست. استفاده از میکسر رنگ تاتو یا همان همزن، چه در داخل ظرف اصلی و چه در داخل تشتک رنگ یا انگشتری ضروری است. در بخش معرفی میکسر رنگ تاتو، روش صحیح ترکیب کردن رنگ توضیح داده شده است.

همزن رنگ تاتو

– فشار دست کم؛

اگه حین کار فشار دست یا زاویه دست مناسب نباشد کاشت رنگ بخوبی انجام نمی شود. بعد از یک هفته می بینید که رنگ روی پوست بسیار کم رنگ شده است. باید آنقدر تمرین و تمرکز کنید که بدانید فشار دست مناسب کدام است.

اگر فشار دست از حد خاصی بیشتر باشد باز هم دردسرساز است. چون خونریزی زیاد می شود و رنگ از زیر پوست خارج می شود. رنگ کاشت شده زیر پوست دودی هم می شود چون با خون ترکیب شده است. به علاوه خون خاصیت رنگبری دارد!

 

– نوع دستگاه؛

بهتر است، سوالات متداول درباره انواع دستگاه تاتو را مطالعه کنید. دستگاه های پیچی کاشت رنگشان ضعیف تر از دستگاه های تی است.

اگر دستگاه تاتو پیچی دارید ضروری است از رنگ های اورجینال استفاده کنید و بهترین و قوی ترین برندهای دستگاه تاتو پیچی را خریداری کنید مثل دستگاه PMD7 یا ورساچ 14 ولتی یا دستگاه چیک فور.

برای اجرای تاتو لب ماندگار و با کاشت رنگ قوی نیز دستگاه‌ههای تاتو پن را پیشنهاد می‌کنیم که مخصوص تاتو صورت و بدن هستند. انتخاب و خرید سوزن تاتو مناسب نیز اهمیت بالایی برای کاشت رنگ تاتو صحیح دارد.

 

 

دستگاه تاتو پن ابل مخصوص تاتو صورت و بدن

دستگاه تاتو PMD7

دستگاه تاتو ورساچ

 

استفاده نکردن از بی حسی های مناسب قبل از کار؛

بسیاری از تاتو آرتیست ها از انواع پماد بی حسی ارزان قیمت مثل زایلاپی برای قبل از کار استفاده می کنند. باید توجه کنید که زایلاپی باعث می شود پوست سفت شود و رنگ پذیریش کم شود.

حین کار نیز پوست به سرعت ورم می کند. پس بهتر است از بی حسی های مناسب استفاده کنید. توصیه ما استفاده از بی حسی های فوق العاده قوی عقرب، نانو بروز یا دکتر نامب اورجینال است.

پماد بی حسی دکتر نامب

 

استفاده از بی حسی هایی مثل لیدوکایین یا پمادهای بی حسی حین کار تاتو؛

اگر از لیدوکائین یا پمادهای بی حسی حین کار استفاده کنید شک نکنید ریزش رنگ خیلی زیادی خواهید داشت. این مواد حین کار بشدت خاصیت رنگ بری دارند.

به علاوه پوست را سفت می کنند و مانع رنگ پدیری مجدد آن می شوند.

پیشنهاد ما استفاده از محصولات دیگر است. مثل بی حسی ژاکلین ، بی حسی نانوژل، یخی جیلانگ و بی ال اورجینال که مخصوص بی حسی حین کار هستند.

این بی حسی ها به هیچ عنوان باعث رنگ بری حین کار نمی شوند.

 

-وجود مشکلات پوستی، خونی یا استفاده از داروهای خاص توسط مشتری؛

 • اگه مشتری در زمان قاعدگی (پریودی) باشد پوست رنگ پذیری کمی دارد. چون هورمون ها در تعادل نیستند و در اکثر موارد رنگ تاتو دودی و بد رنگ می شود.
 • اگه مشتری داروهای آرام بخش، ضد افسردگی و داروهای اعصاب استفاده کرده باشد باز هم مشکل عدم رنگ پذیری و یا بد رنگی حتمی است.
 •  اگه مشتری داروهای کورتون یا دیابت مصرف کند باز هم مشکل ساز است.
 •  استفاده از داروهای تیروئید بشدت رنگ پذیری پوست را کم می کنند.
 • مصرف داروهای مسکن مثل دیکلوفناک، استعمال دخانیات از جمله سیگار، مواد مخدر، قلیان، مشروبات الکلی و … نیز موجب بدرنگی یا عدم رنگ پذیری پوست می گردد.
 • مصرف آنتی بیوتیک ها هم بشدت روی رنگ پذیری و بد رنگی اثر می گذارد.
 • استرس مشتری، هر گونه استرسی باعث می شود پوست سفت شده و در مقابل رنگ پذیری مقاوم شود. پس لازم است به مشتری آرامش دهید. قبل از کار مشاوره خوبی داشته باشید. دوستانه و با ملایمت برخورد کنید. از بی حسی های بسیار عالی استفاده کنید. در کل مشتری را مطمئن کنید که حین تاتو درد نمی کشد و مشکلی پیش نخواهد آمد.
 • عدم مراقبت بعد از تاتو. در موارد زیادی رعایت نکردن اصول مراقبت بعد از تاتو و یا استفاده بیش از حد از یک سری پمادها باعث ریزش رنگ شدید می شود. برای پوست های چرب فقظ یکبار بعد از اتمام کار استفاده از یک لایه نازک ویتامین آ+د چشمی کفایت می کند. پوست های خشک هم روزی یک یا نهایتاً دو مرتبه آن هم بسیار کم استعمال نمایند.

 

13- ترکیب رنگ مناسب برای تاتو لب چیست

لب بافتی عضلانی و ماهیچه‌ای دارد. از طرفی لب به طور طبیعی پوسته‌ریزی بالایی دارد. این دو عامل باعث می‌شوند تاتو لب ریزش طبیعی و بیشتری نسبت به چشم و ابرو داشته باشد.

در جلسه اول تاتو لب حتی با بهترین رنگ تاتو حدود 60 درصد ریزش رنگ داریم. در جلسه ترمیم دوم و سوم تاتو لب کامل خواهد شد. اما فرمول ترکیب رنگ را بسیاری از تاتوکاران بدرستی نمی‌دانند!

دو رنگ قرمز دلخواه را متناسب با سلیقه مشتری انتخاب کنید و در تشتک رنگ بریزید. یک قطره رنگ کامو یا اسکین (و نه بژ) و دو قطره رنگ قرمز یا صورتی پایه روغن به آنها بیفزایید و با میکسر رنگ بخوبی مخلوط کنید!

در حین کار نیز بارها با میکسر آنها را مخلوط کنید. از سوزن سه سر گرد (سه پاور) استفاده کنید و با حرکات شیدینگ و با زاویه دست 90 درجه کار کنید.

با این فرمول و تکنیک جادویی شاهد کاشت رنگ بسیار قوی و سریع تاتو لب خواهید بود 🙂 

 

14- آیا می‌توان رنگهای پایه آب و روغن را با هم ترکیب کرد

بله. با میکسر رنگ براحتی این کار امکانپذیر است. ضمناً حین کار نیز از استفاده چندین باره‌ی میکسر رنگ غافل نشوید.

در این حالت ترکیب صحیح رنگها صورت می‌گیرد و به علاوه چون رنگدانه‌ها گرم می‌شوند با سرعت بیشتری زیر پوست کاشت می‌شوند!

توجه: با توجه به اینکه تعداد رنگهای تاتو، دستگاه و وسایل جانبی در تکنیک تاتو زیاد است پیشنهاد می‌کنیم با خرید کیف تاتو در انواع مختلف خلبانی، کیف ابزار طبقه بندی شده و… از تجهیزاتتان مراقبت نمایید و براحتی آنها را جابجا کنید!

 

15- اگر رنگ تتو خشک شده باشد چکار کنیم

در مورد رنگ تاتو خشک شده کافی است به میزان لازم به آن سولوشن تاتو مثل سولوشن شیدر لی پیگمنت بیفزایید که یکی از بهترین رقیق کننده های رنگ تاتو است.

 

ویدئو آموزش ترکیب رنگ تاتو ابرو

برای مشاهده ویدئو آموزش رایگان و کامل ترکیب رنگ تاتو از طریق کانال یوتیوب کافی است فیلترشکن خود را روشن نموده و روی لینک ها کلیک نمایید.

برای دیدن تمامی آموزشهای رایگان تاتو، پاکسازی و جوانسازی پوست، فیشیال و دیگر تکینکهای زیبایی کافی است کانال یوتیوب ما را سابسکرایب نمایید 🙂

با توجه به سرعت اینترنتی که هست… لطفا تا باز شدن ویدئو صبور باشید! 

 

قسمت اول: مقدمه 

 

قسمت دوم: شناخت پوست سرد و گرم و تناژ رنگ تتو

 

 

قسمت سوم: قاعده چرخه رنگ و اصول ترکیب رنگ  

 

قسمت چهارم: نحوه صحیح ترکیب رنگ ها

 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تتو بدن و صورت تاتو طلایی تمامی این رنگهای تتو، انواع دستگاه تاتو، لوازم پوستی و… موجود هستند.

 

39 دیدگاه برای “سوالات متداول درباره ی رنگ تاتو

 1. ابراهیمی گفته:

  توضیحاتتون عالی بودن مرسی . کاش میشد به سوالها هم پاسخ بدید .

  • مدیر گفته:

   از رضایتتون خوشحالیم. میتونید تو همین قسمت نظرات سوالاتتون رو بپرسید. حتما پاسخ داده می‌شود.

 2. سمانه گفته:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین. فقط من دچار دوگانگی شدم. در بالا فرمودین برای تاتو لب فقط باید از رنگهایی با پایه آب استفاده بشه و حتی دوفازه ها هم خوب نیستن چون دچار ریزش رنگ بالایی میشن ولی در پایین نوشتین دو رنگ قرمز رو در تشتک بریزید و… و دو قطره رنگ قرمز پایه روغن بهش اضافه کنید. اگه رنگهای پایه روغن برای لب ریزش بالایی دارن پس چرا فرمودین دو قطره رنگ پایه روغن اضافه کنیم؟

  • مدیر گفته:

   سلام دوست عزیز. رنگ پایه روغن و یا دو فازی به تنهایی ریزش رنگش بالاست ولی در ترکیب رنگی که ۹۰ درصد پایه آب و تنها ده درصد پایه روغن باشه و خیلی خوب با میکسر رنگ ترکیب شده باشه هم سرعت کاشت رنگ بالا میره و هم‌ماندگاری عالی میشه.
   امیدوارم متوجه نسبت آب و روغن در فرمولاسیون شده باشید.

 3. فرزانه گفته:

  سلام عالی بود کلیپتون واقعا خدا خیرتون بده
  کاش برای نحوه فشار دست و اینکه چه کنیم دور اول کاشت خوبی داشته باشیم در میکروپیگمنتیشن….یا چن تا ترکیب رنگ خوشگل هم برای پوستهای گندمی که رو به زردی هست رنگ پوستشون اما بور نیستن
  و یا پوستهای سبزه واسه سایده ابرو هم کلیپ بذارین که قشنگ نشون بده چه رنگهایی ترکیب میشه و خروجیش چی میشه

  • مدیر گفته:

   درود بر شما. خوشحالیم که براتون مفید بوده. بله حتما در دستور کار تولید محتوایی قرار می‌گیره. ممنون از پیشنهاد شما

   • مهدیه گفته:

    سلام، ممنون از توضیحات عالیتون، من یه مشکلی که دارم خط چشم با رنگ آیلاینر پرما میزنم ولی اصلا رنگ پذیری نداره با اینکه سرعت دستم پایینه و کوکی کوکی پیش میرم، چه رنگی با پرما مخلوط کنم که رنگ پذیری بهتری داشته باشه، و اینکه به نظرتون فیمس برای فیبروز بهتره یا پرما؟ من خودم از پرما استفاده میکنم ولی خب چون تازه کارم قیمت هاش برام زیاده، راستی بی حسی عقرب رو میشه واسه خط چشم هم استفاده کرد؟

    • مدیر گفته:

     درود بر شما دوست گزامی. از رضایتتون خرسندیم. کافیه نیم قطره رنگ مشکی پایه روغن مثل جت بلک پیور بیوتاچ بهش اضافه کنید یا حتی یه سر خلال گلیسیرین. حتما گلیسیرین رو از داروخونه تهیه کنید که بهداشتی باشه. با میکسر رنگ خیلی خوب میکس کنید. نگران اینم نباشید که آیلاینر پایه آبه و گلیسیرین روغنی. با میکسر تو هم حل میشن.
     دستگاهتونم چک کنید ممکنه واقعا کاشت رنگش ضعیف باشه.
     رنگ ورد فیمس رو برای میکروبلیدینگ پیشنهاد نمیکنم اما رنگ پرمابلند و فیبروز سوپر فرمولا عالی هستن. اگر بخواید مشتری راضی باشه و براتون مشتری بیاره باید هزینه کنید و چاره ای نیست. میتونید ده میلی پرمابلند تهیه کنید.
     بله پماد بی حسی عقرب برای خط جشم هم عالیه و اگر همونطور که گفتیم روش یه لایه زایلاپی هم بزنید و با سلفون 30 دقیقه بپوشونید عالی بی حس میکنه

     • مهدیه گفته:

      سپاس از پاسخ گویی سریع شما، قطعا طبق راهنمایی های شما پیش خواهم رفت، به نظر شما برای بی حس کردن ابرو هم از دو لایه بی حسی استفاده کنیم تاثیر بهتری داره؟
      و اینکه متاسفانه دستگاهی که مربی ام برایم سفارش داده بود دستگاه با ولتاژ 7 هست، به نظر شما بهتر است یه دستگاه بهتر با ولتاژ قوی‌تر تهیه کنم یا برای شروع همین دستگاه خوبه؟

     • مدیر گفته:

      زنده باشین جانم. بله اگر کلا برای بی حسی با پماد عقرب وایت از تکنیکی که گفتم استفاده کنید درصد جذب مواد بی حسی بالاتر میشه چون عقرب وایت یکم غلیظه و زایلاپی شل و آبکی و کمک میکنه بیشتر و بهتر جذب پوست بشه.
      دستگاه هفت ولتی بعضیاشون خوبن مثل چهار چراغ و… اگر کارتریج تی باشن که عالین و معادل یه دستگاه پیچی 14 ولتی جواب میدن.
      سعی کنید در ادامه دستگاههای 12 یا 14 ولتی تهیه کنید.

    • مدیر گفته:

     ضمن اینکه برای خط چشم سرعت رو نزدیک به سرعت متوسط تنظیم کنید. سرعت خیلی کم هم خوب نیست

    • فروغی گفته:

     سلام دوست عزیز
     زاویه دستتو عوض کن
     یعنی دستگاه و بخوابون بعد انجام بده
     زاویه‌ای بخوام بگم دستگاه رو تو زاویه ۳۰ یا ۴۰ درجه بگیر دستت برای گوشه خط چشمت که همون دم خط چشم میشه
     ایشالا ک تاثیر داشته باشه براتون

 4. عزیزی گفته:

  سلام ووردفیمس دارم تاریخش گذشته استفاده کنم چی میشه رنگ خوبی نمیده یا براسلامتی خطرداره

  • مدیر گفته:

   سلام. اگر بوی خاصی نمیده مشکل نداره. معمولا این تاریخها تجاری هست و مشکل‌ساز نیستن

 5. شریفی گفته:

  سلام من سه تا رنگ پرما خریدم اورجینال هست و تاریخ انقضاشم نگذشته اما یکی از رنگها رنگ اسپرسو غلیظ هست و بوی بیشتری نسبت ب اون دوتا داره.خراب شده ؟یا ن میتونم استفاده کنم

  • مدیر گفته:

   سلام وقت بخیر. هر رنگی ترکیبات خاص خودشو داره به همین جهت ممکنه بو، غلظت و… متفاوتی داشته باشه. اگه جای گرمی نبوده و هنوز تاریخ انقضا هم داره بله میتونید استفاده کنید.

 6. مینا گفته:

  سلام وقت بخیر
  ایا میشه رنگهای پرمابلند رو با فیمس ترکیب کرد؟
  رنگ اصلی پرما باشه خنثی کننده ها فیمس؟

  • مدیر گفته:

   سلام دوست گرامی. بله براحتی میتونید رنگهای تاتو پایه آب مثل پرمابلند و ورد فیمس با هم ترکیب کنید. اتفاقا این کار معقولتر و به صرفه تره. ضمن اینکه در اصل دو شرکت پرمابلند و ورد فیمس یکی هستند. کافیه وبسایتشون رو سرچ کنید و به آدرسشون دقت کنید 🙂

 7. فروغی گفته:

  سلام
  اگه از خنثی کننده ها بیش از حد استفاده کنیم چه تاثیری تو کار ابرو داره ؟

  • Sara گفته:

   سلام. قطعا تناژ اضافی خنثی کننده روی پوست میمونه و تناز رنگ اصلی رو تحت تاثیر میذاره

 8. yeganeh.A گفته:

  سلام و عرض ادب
  ببخشید من رنگ پایه روغن ندارم میتونم از همون سر خلال گلیسیرین برای ترکیب رنگ لب هم استفاده کنم یا فقط برای خط چشمه
  و اینکه استفاده از این تکنیک برا ابروهم کارسازه؟

 9. yeganeh.A گفته:

  ممنون عزیزم
  بابت راهنمایی بی دریغت
  همه ما این حرفه رو یاد میگیریم که پول دربیاریم ولی اینکه شما در کنار پول اینقدر مهربانید واقعا ستودنیه❤️

  • Sara گفته:

   این وظیفه انسانی منه عزیزم. آرزوی قلبیم رشد و پیشرفت همه‌س و ندیده دوستتون دارم. در پناه عشق الهی باشید

 10. الهه گفته:

  سلام خسته نباشید بابت تولد محتوای خوبتون،بنده در یک منطقه گرمسیر زندگی میکنم که پوست اکثرخانم ها گندمی و سبزست.لطف میکنید یک مارک که نیازی به ترکیب رنگ نداشته باشه و رنگهای قهوه ای تیره،متوسط و روشن داره رو بهم معرفی کنین ممنون میشم چه واسه پوست های خشک چه پوست های چرب(بیشترچرب)که دیگه نیازی به ترکیب رنگ یا خنثی کردن نباشه با اضافه کردن از همون سه رنگ رنگ دلخواهم بدست بیاد ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − شش =