درمان ریزش موی سر و ابرو با مزونیدلینگ

درمان ریزش موی سر و ابرو با مزونیدلینگ

برای اغلب مردان و زنان طاس شدن و ریزش مو یعنی رسیدن به آخر دنیا! چرا که پیدا کردن همسر دلخواه و حتی طرز برخورد همکاران با آنها در محیط کار بشدت تحت تأثیر قرار می گیرد و اعتماد به نفس فرد به طور چشمگیری کاهش می یابد.

اما امروزه درمان ریزش موی سر و ابرو راه حل های متعددی دارد که طبیعی ترین و راحت ترین آن مزواسکالپ کف سر و مزونیدلینگ ابرو است.

نیدلینگ کردن (سوزن زدن به پوست) باعث بهبود زخم می شود. مطالعات نشان داده است که هنگام بهبود زخم نوعی پروتئین در پوست ساخته می شود که مسئول تولید فولیکول های جدید مو است.

همچنین، میکرونیدلینگ گردش خون را زیاد می کند، مواد مغذی را در اختیار فولیکولهای مو قرار می دهد و از این راه باعث افزایش رشد آن می گردد. به طور خلاصه، این تکنیک می تواند پایانی برای طاسی، ریزش موی شدید، قطع موخوره و رشد مجدد موهای ابرو باشد.

مزواسکالپ و مزونیدلینگ مو

چگونه ریزش موی سر و ابرو با مزونیدلینگ درمان می شود

در این تکنیک با استفاده از دستگاه های مخصوص میکرونیدلینگ همچون دکتر پن و انواع کارتریجهای میکرونیدلینگ منافذ ظریفی در حد میکروکانال روی پوست ایجاد می شود.

از آنجایی که این حفره ها بسیار ریز و سطحی هستند هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کنند و تنها باعث تحریک سیستم ایمنی و افزایش گردش خون در زیر پوست می شوند.

از طرفی، این میکروکانال های ظریف محل مناسبی برای جذب مواد مغذی همچون کوکتل مو درماهیل (نانوداروهای تحریک کننده رشد مو) هستند.

این کوکتل از طریق میکروکانال در دسترس ریشه مو قرار می گیرد و رشد آن را بشدت تحت تأثیر قرار می دهد.

نکته: سوزن سوزن شدن پوست (مزونیدلینگ) همچنین برای درمان نازکی مو، ریزش مو و سفت شدن پوست سر بسیار موثر است.

مراحل عملکرد مزواسکالپ برای درمان ریزش مو و ابرو به چه ترتیبی است

1- با دستگاه دکتر پن و سوزن مخصوص یک آسیب پوستی کنترل شده روی پوست ایجاد می شود.

2- بدن با ارسال پلاکتها و پلاسما به منطقه، سلول های آسیب دیده را ترمیم می کند.

3- افزایش خونرسانی به منطقه آسیب دیده فولیکولهای مو را تحریک می کند.

4- پلاکت های خونی فاکتورهای DHT موثر بر رشد مجدد مو را به فولیکولها منتقل می کنند و در نتیجه، موها ضخیم تر و سالم تر می شوند.

درمان ریزش مو

مشکلات مختلف مو که با مزواسکالپ سر درمان می شوند کدام هستند

  • طاسی مردانه
  • نازک شدن مو
  • موهای شکننده
  • ریزش موی زنانه
  • ریزش ابرو و رشد مجدد آن
  • رشد مجدد ریش و سبیل
  • نازک و ضعیف شدن مو بعد از حاملگی.

مدت زمان نتیجه دهی مزونیدلینگ برای ریزش مو  و ابرو چقدر است

معمولاً بین دو تا چهار ماه طول می کشد تا مزونیدلینگ مو به نتیجه برسد. در طی این مدت موهای جدید رشد می کنند، ریزش‌شان بسیار کم می شود و ضخیم تر، سالم تر و شادابتر می شوند. پوست سالم می شود و دیگر نیازی به مصرف داروهای مکمل برای تقویت مو نخواهید داشت.

نکته: در مواردی که به دلیل سوختگی، تصادف و جراحت، موهای ناحیه ای از بدن کنده شده و لایه های پوست بهم چسبیده‌اند، مزونیدلینگ هیچ تأثیری ندارد. چون، فولیکول‌های مو بطور کامل از بین رفته‌اند.

نتیجه گیری

مزواسکالپ درمانی موثر و بی خطر و بدون نیاز به انجام عمل جراحی برای درمان ریزش موی سر و ابرو ، ریش، طاسی و کچلی سر است. انجام منظم و ماهیانه جلسات تاثیر بسیار مهمی روی نتیجه آن دارد.

در صورت رعایت پروتکل درمان، بین دو تا چهار ماه نتیجه آن بخوبی قابل ملاحظه است. نتیجه تحقیقات نشان می دهد که بیماران دیگر ریزش مو و موخوره را تجربه نمی کنند، موهایشان ضخیم  و رشد آنها نیز افزایش می یابد.

در فروشگاه آنلاین تاتو طلایی بروزترین تجهیزات تاتو ، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ و جوانسازی و پاکسازی پوست موجود است. می توانید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 − = یک