بهترین رنگ تاتو لب برای هر پوست کدام است

بهترین رنگ تاتو لب برای انواع پوست کدام است

بهترین رنگ تاتو لب برای هر پوست کاملا متفاوت است و حتی بستگی به رنگ موها و چشم نیز دارد.

هنگام خرید بهترین مارک رنگ تاتو لب اصل با طیف وسیعی از بهترین مارکها و تنوع بالایی از رنگ ها مواجه هستیم. اما آیا هر رنگی را می شود برای هر مشتری تاتو کرد؟

بهترین و عالیترین رنگ تتو لب ، رنگی است که هیلد آن کاملا متناسب با رنگ پوست، چشم و موها باشد. هر چه تناسب رنگ انتخابی با چهره فرد بیشتر باشد طبیعتا چشمگیرتر و جذابتر است.

 

هیلد رنگ تاتو لب قرمز روی پوست سفید

 

از آنجا که تاتو ماندگاری 2 تا گاها 4 سال دارد اهمیت بالایی دارد که قبل از انجام تتو لب بخوبی در مورد رنگ انتخابی و هیلد آن (خروجی رنگ بعد از ترمیم کامل) فکر کنیم!

در این مقاله به صورت کامل برای رنگ پوستی بهترین تناژ رنگ تتو لب را به شما معرفی کرده ایم.

 

 

معیارهای انتخاب بهترین رنگ تاتو لب

انتخاب رنگ تاتو لب بستگی به رنگ پوست و سلیقه مشتری دارد. هنگام انتخاب رنگ تتو لب به این موارد توجه کنید؛

 

1. رنگ پوست: انتخاب رنگ تاتو لب باید با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال، افراد با پوست روشن معمولاً رنگ‌های رز و صورتی برایشان زیباتر است، در حالی که افراد با پوست تیره‌تر ممکن است انتخاب‌هایی مانند قرمز و شرابی داشته باشند.

2. رنگ موها و چشم‌ها: هماهنگی رنگ تاتو لب با رنگ موها و چشم‌های شما نیز مهم است. انتخاب یک رنگ که به زیبایی طبیعی شما بیفزاید می‌تواند خوب باشد.

3. سلیقه شخصی: در نهایت، تاتو لب باید با سلیقه شخصی شما مطابقت داشته باشد. گاهی اوقات افراد به تاتوهای با رنگ‌های غیرمعمول علاقه دارند که با شخصیتشان همخوانی دارد.

4. تطبیق با فصل‌ها: ممکن است در فصول مختلف انتخاب رنگ تاتو لب خود را تغییر دهید. به عنوان مثال، رنگ‌های تیره‌تر در فصل پاییز و زمستان معمولاً جذابیت دارند، در حالی که رنگ‌های روشن‌تر برای فصول بهار و تابستان مناسبتر هستند.

5. تست قبل از اجرا: اگر اطمینان کامل به انتخاب رنگ ندارید، می‌توانید از تاتو موقت لب استفاده کنید تا رنگ مناسب را برای خود تست کنید و ببینید آیا با ظاهرتان هماهنگ است یا خیر.

6. پایداری رنگ: در نظر داشته باشید که تاتو لب با گذر زمان ممکن است تغییر رنگ دهد یا کمی رنگ پریده شود. انتخاب رنگ تاتو اصل که پایداری خوبی داشته باشد، اهمیت بالایی دارد. 

پیشنهاد ما تهیه رنگ تاتو پرمابلند اصل ، ورد فیمس، اترنال و اینتنز است. برای تشخیص رنگ پرمابلند اصل و تشخیص رنگ ورد فیمس اصل کافی است روی لینک کلیک نمایید. 

7. کیفیت تاتو و میزان مهارت پیگمنتر: از اهمیت کیفیت تاتو و مهارت پیگمنتر اطمینان حاصل کنید. تاتو لب‌های با کیفیت عموماً دارای طول عمر بیشتری هستند و جلوه بیشتری دارند.

 

 

بهترین رنگ تاتو لب برای هر پوست

انواع رنگ تاتو قرمز، صورتی، شرابی، زرشکی و گلبهی و… وجود دارند که باید دید هر رنگی برای چه پوستی خروجی و هیلد زیباتری دارد.

 

1- رنگ تتو قرمز تیره (Deep Red)

این رنگ تاتو لب به طور کلی برای افراد با پوست تیره مناسب است. این رنگ به خوبی با پوست گرم و تیره هماهنگ می‌شود و جلوه و جذابیتی خاص ایجاد می‌کند.

 

 

2- جوهر تتو قرمز متوسط (Medium Red)

این رنگ می‌تواند برای افراد با پوست روشن تا متوسط مناسب باشد. اگر پوست شما روشن است و می‌خواهید رنگ قرمز را انتخاب کنید، ممکن است این گزینه برایتان مناسب باشد.

 

 

3- رنگ صورتی طبیعی (Natural Pink)

اگر می‌خواهید یک رنگ لب صورتی ملایمی داشته باشید، انتخاب رنگ صورتی طبیعی یک گزینه خوب برای پوست روشن و متوسط است.

 

رنگ تاتو لب رز صورتی برای پوست سفید

 

4- رنگ رز صورتی تیره (Dark Rosy Pink)

این رنگ صورتی تا حدی تیره‌تر است و برای پوست‌های تیره‌تر مناسب می‌باشد.

 

 

5- رنگ شرابی (Burgundy)

رنگ‌های شرابی نیز می‌توانند برای تاتو لب جذاب باشند. این رنگ‌ها به طور خاص برای ایجاد ظاهر گرم و جالب در تاتو لب مناسب هستند.

رنگ شرابی یک رنگ قرمز تیره و گرم است که برای پوست‌های تیره و متوسط مناسب است. این رنگ می‌تواند جلوه‌ی شیک و جذابیتی خاص به لب‌ها اضافه کند.

 

 

6- رنگ تتو لب آجری (Brick Red)

رنگ آجری به رنگ قرمز آجری شباهت دارد و برای پوست‌های تیره تا متوسط مناسب است. این رنگ با پوست گرم و تیره همخوانی خوبی دارد و جلوه جالبی ایجاد می‌کند.

 

 

7- رنگ قرمز شرابی (Wine Red)

رنگ قرمز شرابی یک نسخه گرمتر و ملایم‌تر از شرابی است. این رنگ به طور عمومی برای تمام پوست‌ها مناسب است و می‌تواند لب‌ها را زیبا تر کند.

با توجه به اینکه رنگ‌های شرابی و آجری دارای طیف گسترده‌ای از تن‌ها و زیرتن‌ها هستند، می‌توانند برای افراد با پوست‌های مختلف مناسب باشند.

 

 

8- رنگ تتو لب زرشکی (Maroon)

(Maroon) یک رنگ قرمز تیره و عمیق با طیف بنفش می‌باشد. این رنگ معمولاً با نمادهای مثبتی مانند قدرت، شجاعت و عشق مرتبط است.

در مورد تاتو لب، رنگ زرشکی به عنوان یک انتخاب جذاب برای ایجاد جلوه‌ای شیک و جذاب در لب‌ها استفاده می‌شود.

رنگ زرشکی ممکن است برای پوست‌های تیره تا متوسط مناسب باشد، اما با توجه به تنوع زیرتن‌های آن، ممکن است برای پوست‌های روشن نیز مناسب باشد.

همچنین، این رنگ معمولاً در تاتو لب باعث ایجاد جلوه‌ای جذاب و هیجانی می‌شود.

 

 

9- رنگ گلبهی (Magenta)

گلبهی یک رنگ سرخ و صورتی تیره و جذاب است که با طیف بنفش نیز مرتبط می‌شود. این رنگ دارای شدت بالا و جلوه زیبایی است.در تاتو لب، استفاده از رنگ گلبهی می‌تواند به لب‌ها جلوه هیجانی و جذابیتی خاص ببخشد.

رنگ گلبهی به طور عمومی برای افرادی با پوست تیره تا متوسط مناسب است، همچنین می‌تواند برای پوست‌های روشن نیز جذاب باشد.

این رنگ بیشتر با پوست‌های گرم هماهنگی دارد، اما با توجه به نسخه‌های مختلف رنگ گلبهی، می‌توان آن را به انواع پوست‌ها تطبیق داد.

 

 

بهترین رنگ تاتو لب برای لب های کبود و تیره

یکی از پرکاربردترین موارد تتو لب برای افرادی است که رنگ لب تیره و کبودی دارند.

 

رنگ تاتو مناسب پوست تیره

 

افرادی که لبهای کبود و تیره دارند باید با دقت بیشتری رنگ‌ تاتو لب را انتخاب کنند تا جلوه طبیعی‌تر و زیباتری داشته باشند.

توجه به تنوع رنگی، زیرتن‌ها و تعادل با پوست می‌تواند به ایجاد یک تاتو لب جذاب کمک کند. موارد زیر ممکن است برای افراد با لبهای کبود و تیره مناسب باشند:

1. رنگ‌های طبیعی: انتخاب رنگ‌هایی که به طبیعت پوست شما نزدیک‌تر هستند، می‌تواند به نمایش طبیعی‌تر لب‌ها کمک کند. رنگ‌های صورتی طبیعی نسبت به سایر انواع رنگ‌ها جذابیت دارند.

2. رنگ‌های گرم: رنگ‌های گرم مثل قرمز تیره، قهوه‌ای تیره یا گلبهی می‌توانند با لب‌های کبود و تیره همخوانی خوبی داشته باشند و جلوه زیبایی را ایجاد کنند.

 

رنگ تتو گرم مناسب لبهای تیره و کبود

 

3. زیر تُن مناسب: توجه به زیرتن پوست شما نیز مهم است. اگر پوست شما گرم باشد، ممکن است رنگ‌های گرمتری مانند قهوه‌ای با زیرتن قرمز بهتر باشد.

در صورتی که پوست شما سرد باشد، رنگ‌های سردتر مانند قرمز تیره با زیرتن آبی ممکن است جذابیت داشته باشند.

 

نکته: برای روشن کردن انواع رنگ تتو قرمز و آبی باید به آنها رنگ تتو سفید اضافه کرد. در این موارد افزودن سولوشن تاتو کاربردی ندارد؛ سولوشن تتو تنها برای رقیق کردن رنگ و روشن کردن انواع جوهر تتو مشکی کاربرد دارد. 

 

 

بهترین مارک رنگ تاتو لب کدام است

ماندگارترین و بهترین مارک رنگ تاتو لب از برند ورد فیمس و پرمابلند است.

دلیل این انتخاب به پایه آب بودن، کاشت رنگ سریع، ماندگاری بسیار بالا، عدم ایجاد عوارض آلرژی زایی و داشتن تاییدیه FDA آنها مربوط است.

مارک رنگ پرمابلند نسبت به ورد فیمس پیگمنت غنی تری دارد و طبیعتا گرانتر نیز می باشد.

 

 

 

 

 

توجه: زمان مشخص شدن رنگ اصلی تاتو لب حدود یک ماه و نیم بعد است. 

 

رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص می شود 

برای مشاهده ویدئو کافی است فیلترشکن گوشی خود را روشن نمایید 🙂 

 

 

 

 

 

در فروشگاه آنلاین لوازم تاتو بدن و میکروپگمنتیشن تاتو طلایی انواع رنگ تاتو اصل و تضمینی موجود است. برای خرید دو برند مطرح رنگ تتو ورد فیمس و پرمابلند کافی است با فروشگاه تماس گرفته و با بهترین قیمت بازار آنها را خریداری نمایید.

همچنین امکان خرید حضوری نیز مهیا است 🙂

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = یک