بهترین سرم ویتامین سی آبرسان استالیدرم

سرم آبرسان ویتامین سی استالیدرم اصل

بهترین سرم ویتامین سی آبرسان و همچنین دیگر سرم های ضد جوش، ضد لک و… این روزها در اولویت روتین خرید لوازم پوستی هر خانم و آقایی است که به زیباییش اهمیت می‌دهد!

نقش سلامت، شفافیت و نشاط پوست صورت در زیبایی؛ بر کسی پوشیده نیست. اما آیا رسیدن به این خواسته و آرزو بدون داشتن روتین پوستی منظم و روزانه محقق می‌شود؟

  • قطعاً خیر.

خشکی پوست، وجود جوش سر سیاه و سر سفید، آکنه، لک، چربی بیش از حد، منافذ باز، تیرگی و پژمردگی پوست، وجود چین و چروک‌های ریز و شلی و افتادگی آن از موارد شایع نارضایتی فرد از سلامت پوست محسوب می‌شوند.

درمان هر یک از این مشکلات نیاز به محصولات مراقبتی با کیفیت و تأثیرگذار دارد. صد البته که شادابی پوست هرگز یک شبه و جادویی محقق نمی‌گردد!

یکی از بهترین محصولات در این زمینه سرم‌های آبرسان استالیدرم هستند.

انواع مختلف سرم استالیدرم همگی حاوی هیالورونیک اسید آبرسان و جوانساز هستند و در کنار آن هر یک به تناسب یک مشکل پوستی حاوی اجزاء درمان‌کننده ویژه‌ای می‌باشند.

 

 

بهترین سرم‌ آبرسان و جوانساز استالیدرم

سرم ویتامین سی 5% و 10% پایدار

سرم ضد جوش سالیسیلیک اسید 2%

سرم ضد لک آلفا آربوتین 2%

سرم آبرسان نیاسینامید 10% ضد لک و متعادل کننده چربی پوست

در ادامه به تشریح مشخصات هر یک پرداخته‌ایم.

 

 

بهترین سرم ویتامین سی (C) 5% پایدار برای پوست چرب، خشک و حساس استالیدرم

بهترین سرم ویتامین سی بسیار پایدار و مؤثر برای شفاف شدن و درخشندگی پوست خانم‌ها و آقایان؛ سرم ویتامین سی 5% و 10% استالیدرم است.

سرم آبرسان ویتامین سی استالیدرم مناسب انواع پوست‌های چرب، خشک و نرمال است و فاقد سولفات، پارابن و سیلیکون است.

همه سرم‌های ویتامین C برابر نیستند! این سرم از مشتقات پایدار ویتامین سی، 5% اتیل اسکوربیک اسید ساخته شده است که از نظر اندازه و وزن مولکولی به ویتامین C خالص (ال-اسکوربیک اسید) نزدیک است.

با اندازه مولکولی مشابه و 86 درصد محتوای ویتامین C خالص، حداکثر فواید ویتامین C را بدون بد رنگ شدن یا از دست دادن اثر تا آخرین قطره (بر خلاف سایر سرم های ویتامین C) ارائه می‌کند.

یک ویژگی ممتاز سرم‌های آبرسان ویتامین سی علاوه بر هیدراتاسیون (آبرسانی عمیق)؛ افزایش شفافیت، روشن شدن و درخشندگی پوست است.

دلیل این امر این است که ویتامین C تولید ملانین‌های پوست را کاهش می‌دهد. ملانین عامل اصلی رنگ پوست است. هر عاملی که باعث کاهش تولید آن شود منجر به روشن و سفید شدن پوست صورت و بدن می‌گردد.

از طرفی این سرم دقیقاً بدلیل این خاصیت؛ باعث کمرنگ شدن و حذف تدریجی لک‌های پوست می‌شود.

لکه‌های پوست بخاطر تجمع ملانین در نزدیک هسته سلول ایجاد می‌شوند. در فرمولاسیون این سرم‌ها هیالورنیک اسید حضور دارد که قدرت بالایی برای نفوذ به لایه‌های عمیق اپیدرم (لایه اول پوست) دارد.

هیالورونیک اسید موجود در سرم همراه با خودش مولکولهای ریز ویتامین سی را زیر پوست می‌برد و از بر هم کنش این ویتامین با ملانین آنها را تحت تأثیر قرار داده و علاوه بر حذفشان از تولید مجدد آنها نیز جلوگیری به عمل می‌آورد.

سرم آبرسان ویتامین سی در جلوگیری از پیری پوست و حتی درمان چین و چروک‌های ریز نقش اساسی دارد.

یکی از دلایل تیره بودن پوست، تجمع سلول‌های مرده روی سطح آن است. خوشبختانه سرم ویتامین سی استالیدرم بدلیل دارا بودن 1% استیل گلوکز آمین به طور کاملاً طبیعی پوست را لایه برداری می‌کند.

 

 

توجه: از تاثیر هم افزایی مصرف روغن آرگان اصل استالیدرم در کنار سرم آبرسان ویتامین سی استالیدرم برای ترمیم عمیق بافت پوست غافل نشوید.

این دو اثر سینرژیک داشته و خواص همدیگر را برای بهبود بافت پوست تقویت می کنند!

 

 

سرم هیالورونیک اسید ویتامین سی مناسب چه کسانی است؟

  • افراد با پوست ناهموار (پوستی که تیرگی و روشنی یکدست و هماهنگی ندارد).
  • پوست‌های خسته و پژمرده.
  • پوست‌هایی که توسط نور آفتاب آسیب دیده‌اند.
  • پوست‌هایی که بدلیل استرس‌های محیطی شادابی‌شان را از دست داده‌اند.
  • پوست زنان و مردان بالای 18 سال از انواع مختلف خشک، چرب، نرمال.

 

 

بهترین سرم ضد جوش و آبرسان سالیسیلیک اسید 2% استالیدرم

 

سرم آبرسان ضد جوش و آکنه سالیسیلیک اسید استالیدرم برای درمان جوش، آکنه، بستن منافذ باز، درمان جوش‌های سر سیاه و سر سفید، کاهش چربی اضافی، کنترل ترشح چربی، لایه‌برداری متعادل و ملایم و آبرسانی عمیق پوست کاربرد دارد.

این سرم مناسب انواع پوست چرب، خشک و نرمال و بخصوص پوست‌های حساس است.

سالیسیلیک اسید براحتی به درون منافذ پوست نفوذ می‌کند، چربی‌ها و سبوم، آلودگی‌ها و عوامل بیماری‌زای پوستی را از بین می‌برد و بخاطر همراه بودن با هیالورونیک اسید آبرسان و جوانساز منجر به حذف کامل انواع جوش و آکنه و پدیدار شدن پوستی شفاف و لطیف می‌شود.

هنگامی که منافذ پوست تمیز نگه داشته شوند و ترشح بیش از حد چربی کنترل شود جوش‌های سر سیاه و سر سفید از بین می‌روند.

این سرم نوعی لایه‌بردار قوی برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه است.

از طرف دیگر پاکسازی عمیق منافذ پوست بتدریج باعث کوچکتر و کوچکتر شدن و در نهایت بسته شدن آنها می‌شود که پیامد آن طبیعتاً حذف کامل انواع جوش است.

همچنین در ترکیب این سرم از عصاره آلوئه ورا استفاده شده است که قرمزی آکنه را کاهش می‌دهد و پوست را آبرسانی می‌کند.

 

 

نتایج کلینیکی سرم آبرسان ضد جوش استالیدرم 

90% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که پوست صورتشان بعد از 4 هفته به وضوح شفاف و روشن شده است.

93% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که بعد از 4 هفته به طور قابل ملاحظه‌ای آکنه پوست‌شان کاهش پیدا کرده است.

97% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که بعد از 2 هفته استفاده از این سرم میزان ترشح چربی پوست‌شان در تمام روز کاهش یافته است.

 

 

بهترین سرم ضد لک آلفا آربوتین 2% و آبرسان استالیدرم

 

سرم آبرسان ضد لک آلفا آربوتین 2% استالیدرم مخصوص آبرسانی عمیق و حذف لکه‌های تیره پوست است.

شاید در نگاه اول تصور ما از افزایش سن بروز چین و چروک در ناحیه صورت و دست‌ها باشد. در حالیکه ایجاد لک و خشکی و دهیدارته شدن پوست حتی نسبت به چین و چروک علائمی بارزتر و مهم‌ترند.

ترکیبات مختلفی از جمله هیدروکینون در بازار موجودند که می‌توانند به کاهش لک‌های پوستی کمک کنند؛ اما غالباً با عوارضی همچون بروز خشکی و ایجاد حساسیت و حتی عوارض جدی‌تری در دراز مدت همراهند.

هیدروکینون برای سلول‌های پوست سمی است و می‌تواند باعث بروز بیماری آکرونوسیس (کبودی پوست) و بروز حساسیت‌های شدید شود. در کشورهای پیشرفته استفاده از این ماده ممنوع است!

سرم آبرسان ضد لک استالیدرم بر خلاف این محصولات علاوه بر آبرسانی بسیار عمیق پوست؛ نقش بسیار مؤثری در کاهش انواع لک‌های پوستی و جوانسازی آن دارد. دلیل آن هم مربوط به حضور ماده‌ای ویژه بنام آلفا آربوتین است.

این سرم برای خانم‌ها و آقایان بالای 18 سال با هر نوع پوست خشک، چرب، نرمال و حتی پوست‌های حساس کاربرد دارد.

 

 

این سرم انواع لک صورت شامل؛

لک ناشی از بارداری

لک بعد از جوش (لک حاصل از جوش زدن)

لک‌های پیری

لک‌های ناشی از آفتاب سوختگی و برنزه شدن

هایپرپیگمنتیشن و… را بسیار کمرنگ و بتدریج پاک می‌کند.

در ترکیب این سرم علاوه بر آلفا آربوتین از هیالورونیک اسید و کوجیک اسید نیز استفاده شده است. کوجیک اسید ماده‌ای مؤثر برای جوانسازی پوست است و هیالورونیک اسید علاوه بر نقش ترمیم‌کنندگی و جوانسازی، آبرسانی قوی است.

از آنجاییکه هیالورونیک اسید قدرت نفوذ بسیار زیادی در میان سلول‌های اپیدرم دارد، همراه با خودش کوجیک اسید و آلفا آربوتین را نیز به عمق لایه‌های پوست می‌برد و در نتیجه این مواد می‌توانند بخوبی روی لک‌ها تآثیر بگذارند.

آلفا آربوتین یکی از پیشرفته‌ترین روشن‌کننده‌های پوست است (به نوعی ماده‌ای شاهکار برای رفع لک است) و از نظر بالینی ثابت شده است که می‌تواند لکه‌ها و هایپرپیگمنتیشن را درمان کند.

استفاده روزانه از این سرم کاملاً بی‌خطر است!

با استفاده مداوم و منظم از این سرم به پوستی یکدست شفاف، هیدراته و روشن خواهید رسید.

تحقیقات علمی نشان داده است که آلفا آربوتین استفاده شده در این سرم پوست را در مقابل نور UV خورشید محافظت می‌کند.

این سرم یکی از ایمن‌ترین و مؤثرترین سرم‌های روشن‌کننده و شفاف‌کننده پوست است.

 

 

نتایج کلینیکی سرم آبرسان ضد لک استالیدرم 

25% بیشتر از دیگر محصولات مشابه و برند منجر به کاهش لک پوست و هایپرپیگمنتیشن می‌شود.

90% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که ظرف 8 هفته استفاده منظم لک‌های صورتشان بهبود شاخصی داشته است.

93% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که ظرف 4 هفته استفاده منظم اثرات برنزه شدن و آفتاب سوختگی پوست‌شان به طور کامل رفع شده است.

 

 

بهترین سرم نیاسینامید 10% ضد لک، متعادل کننده چربی و آبرسان استالیدرم

 

سرم آبرسان نیاسین آمید 10% ضد لک و متعادل کننده چربی پوست استالیدرم سرمی ضد آکنه، شفاف کننده پوست برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه است.

سرم نیاسین آمید آکنه و لکه‌های ناشی از آن را درمان می‌کند. اگر پوست چربی دارید که مستعد آکنه است بهترین سرم پیشنهادی ما به شما نیاسین آمید است.

این سرم ظرف دو هفته استفاده در کنار آبرسانی بسیار عمیق سلول‌های اپیدرم؛ چربی پوست را متعادل می‌کند و بالطبع منافذ پوست کوچک شده، آکنه رفع، لکه‌ها کمرنگ و پوست روشن و شفاف می‌شود.

هرگاه بتوان ترشح سبوم و چربی پوست را کنترل کرد در پی آن اندازه منافذ پوست کوچک و کوچکتر شده، التهاب و قرمزی پوست کاهش یافته و در نهایت پوستی یکدست و سالم خواهیم داشت.

نیاسین آمید همان ویتامین B3 است. این ماده خاصیت ضد میکروبی بسیار قوی دارد، سد ایمنی و دفاعی پوست را تقویت می‌کند و از آن در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید، مواد آلرژی‌زا و بیماری‌زا محافظت می‌کند.

سرم آبرسان نیاسین آمید مناسب انواع پوست چرب و معمولی است.

 

 

نتایج کلینیکی سرم آبرسان نیاسینامید استالیدرم

93% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که میزان ترشح چربی پوست‌شان طرف 4 هفته کاهش چشمگیری داشته است.

93% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند که بعد از 8 هفته منافد پوست‌شان کاهش پیدا کرده است.

90% مصرف کنندگان اظهار کرده‌اند بافت و شفافیت پوست‌شان  طرف 6 هفته بهبود چشمگیری یافته است.

 

 

بهترین سرم پوست برای جای جوش

پوستی که جای جوش دارد  احتمالاً پوستی چرب است که مستعد تشکیل جوش بوده است. در این موارد بهترین سرم جای جوش همان سرم ضد جوش سالیسیلیک اسید است که خاصیت لایه‌برداری ملایم نیز دارد.

بر خلاف اسکراب‌های فیزیکی و لایه‌بردار صورت، این سرم بهترین گزینه حتی برای درمان آکنه در پوست‌های حساس است.

 

 

بهترین سرم برای پوست مختلط

بهترین سرم برای پوست مختلط سرم نیاسیامید است. این پوست‌ها در ناحیه پیشانی، روی بینی و چانه چرب و در ناحیه گونه‌ها خشک هستند و حتی بلعکس.

بنابراین، نیاز است از سرمی استفاده کرد که نه آنقدر قدرت کنترل چربی داشته باشد که قسمت‌های خشک را تحریک کند و نه آنقدر ضعیف باشد که توانایی کنترل چربی نواحی چرب را نداشته باشد.

سرم آبرسان نیاسنامید بخاطر داشتن جزء فعال نیاسینامید یا همان ویتامین B3 بخوبی کنترل چربی نواحی چرب را حذف و آبرسانی عمیق به نواحی خشک را تأمین می‌کند.

 

 

بهترین سرم پوست برای پوست حساس

تشخیص بهترین سرم برای پوست حساس بستگی به میزان حسایت پوست دارد. اگر منظور از حساسیت اگزمای شدید و یا بیماری روزاسه باشد تنها می‌توان از سرم نیاسینامید آبرسان استفاده کرد.

نیاسینامید همانطور که گفته شد موجب تقویت سد دفاعی و آبرسانی عمیق پوست می‌شود و از شدت حساسیت آن به مرور می‌کاهد.

در این موارد هرگز نباید از سرم ویتامین سی، سرم ضد جوش و سرم ضد لک استفاده کرد، چرا که این سرم‌ها قدرت نفوذپذیری بالایی در پوست دارند و با تحریک لایه محافظتی پوست بیش از قبل آن را تحریک کرده و حتی منجر به ایجاد جوش می‌گردند.

 

 

نکته: روزاسه نوعی بیماری پوستی است که مویرگ‌های خونی به وضوح روی پوست مشخص هستند و پوست قرمز، ملتهب و گاهی جوش‌دار است.

 

 

نکته: اگزما همان خشکی بیش از حد پوست است. برای درمان این بیماری بهتر است تحت نظر پزشک از کرم‌های مرطوب‌کننده‌های خاص استفاده کرد.

 

 

بهترین سرم صورت برای منافذ باز، جوش سر سیاه و کنترل کننده چربی

بهترین سرم برای کوچک کردن منافذ باز پوست و درمان جوش سر سیاه سرم ضد جوش سالیسیلیک اسید استالیدرم است.

دلیل ایجاد منافذ پوست ترشح بیش از حد سبوم و چربی پوست است. جوش‌های سر سیاه نیز حاصل تجمع سبوم، آلودگیها و سلول‌های مرده در داخل منافذ باز پوست است.

سرم ضد جوش استالیدرم با پاکسازی کامل منافذ و کنترل ترشح چربی ظرف 4 تا 6 هفته اندازه منافذ را کاهش می‌دهد که در نتیجه جوش‌های سر سیاه نیز درمان می‌شوند.

برای نتیجه‌گیری کامل باید مدت طولانی ترشح چربی را با استفاده مداوم از سرم ضد جوش استالیدرم کنترل کرد.

 

 

بهترین سرم ضد پیری، جوانساز و تقویت کننده پوست

اگر پوست خوب، شفاف و روشنی دارید که مشکل جوش و لک هم ندارید و تنها می‌خواهید با سرم آبرسان استالیدرم آن را تقویت کنید و از پیر شدن جلوگیری کنید سرم آبرسان نیاسینامید بهترین انتخاب است.

 

 

بهترین سرم ویتامین سی برای پوست خشک و حساس

بهترین سرم ویتامین سی استالیدرم، سرم ویتامین سی 5% است. دوز 5% برای تمام پوست‌های چرب، خشک و حساس پرکاربرد و بسیار پر فروش است.

استالیدرم دو سرم ویتامین سی دیگر نیز تولید می‌کند؛ 2% و 10%.

سرم ویتامین سی 2% میزان ویتامین سی پایدار بسیار کمی دارد و نوع 10% نیز بدلیل دوز بالای ویتامین سی پوست‌های خشک و حساس را تحریک کند.

تنها بعد از عادت کردن پوست به دوز 5% ویتامین سی باید از دوز 10% استفاده کرد که قطعا تاثیری قویتر برای روشن شدن پوست و از بین رفتن لک صورت دارد.

 

 

بهترین سرم کلاژن ساز پوست صورت

بهترین سرم کلاژن‌ساز پوست صورت و بدن، سرم ویتامین سی پایدار 5% استالیدرم است.

ویتامین سی نوعی آنتی اکسیدان قوی است که همراه با هیالورونیک اسید موجود در سرم به عمق سلول‌های لایه اپیدرم پوست نفوذ می‌کند و می‌تواند منجر به تحریک کلاژن‌سازی شود.

 

 

بهترین سرم روشن‌کننده و سفید‌کننده پوست

اگر لک‌های پوستی واضح و زیادی ندارید و تنها بدنبال روشن شدن و شفافیت پوست هستید بسته به شدت چربی یا خشکی آن یکی از دو سرم ویتامین سی و نیاسینامید را به شما پیشنهاد می‌نماییم.

درصد روشن‌کنندگی و سفیدکنندگی با سرم آبرسان ویتامین سی بیشتر است!

 

 

بهترین زمان استفاده از سرم صورت

سرم صورت و پوست استالیدرم را می‌توان دو بار در طول شبانه روز استفاده کرد. یکبار شب‌ها قبل از خواب و دیگری صبح‌ها. در هر دو مورد لازم است صورت بخوبی با شوینده مناسب تمیز شود.

در صورت استفاده از انواع سرم‌ها در طول روز بایستی قبل از خروج از منزل از ضد آفتاب نیز استفاده کرد.

 

 

بهترین طریقه استفاده از سرم آبرسان

طریقه استفاده از سرم مینیمالیست

 

ابتدا پوست را بخوبی با شوینده مناسب بشویید و خشک کنید. تونر متناسب با نوع پوست را بزنید و سپس چند قطره از سرم استالیدرم را روی پوست بریزید و به حالت دورانی ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

اگر بعد از نوبت مصرف سرم در روز؛ قصد بیرون رفتن از منزل دارید حتماً ضد آفتاب بزنید!

 

سوالات متداول درباره سرم‌های پوستی جوانساز و آبرسان استالیدرم

1- می‌توانم از سرم آبرسان ویتامین سی به عنوان کوکتل استفاده کنم؟

خیر به هیچ عنوان. سرم‌های پوستی در گرید آرایشی و بهداشتی و کوکتل‌های میکرونیدلینگ در گرید دارویی تولید می‌شوند. بنابراین، سرم تنها برای استفاده روی پوست سالم و بدون جراحت کاربرد دارد.

اما در تمام کارهای فیشیال و زیبایی پوست همچون آبرسانی با اتو صورت درما اف، هایفرکوئنسی و هر جا که نیاز به مواد مغذی، ویتامین ‌C، ضد لک، ضد جوش و… باشد می‌توان از سرم‌های بی‌نظیر استالیدرم استفاده کرد.

 

 

2- چرا بعد از سرم آبرسان مرطوب‌کننده می‌زنیم؟

مرطوب‌کننده سبک بعد از سرم باعث قفل شدن رطوبت و مواد مؤثره زیر پوست می‌شود و از این طریق منجر به افزایش کارایی و بازدهی سرم‌ها می‌گردد.

سرم آبرسان ویتامین سی استالیدرم رطوبت بالایی دارد و بر خلاف دیگر سرم ها نیازی به استفاده از کرم مرطوب کننده روی آن نیست!

 

 

3- مدت زمان تأثیرگذاری سرم‌ آبرسان چه مدت است؟

معمولاً بعد از 4 تا 6 هفته تأثیر این مواد مغذی و آبرسان روی پوست خودش را نشان می‌دهد.

 

 

4- تفاوت سرم و تونر چیست؟

تونر بعد از مواد شوینده استفاده می‌شود تا دوباره تعادل PH را به پوست باز گرداند. مواد شویند پایه قلیایی دارند و باعث تغییر PH پوست می‌شوند اما تونر مجدداً آن را به حالت طبیعی بر می‌گرداند.

سرم بمب مواد مغذی و درمان‌کننده پوست است که توضیحات کامل هر یک را ارائه کردیم. 

 

 

5- می‌توانم از سرم‌ها برای تمامی نواحی بدن استفاده کنم؟

بله هیچ محدودیتی وجود ندارد. برای روشن شدن نواحی زیر بغل، کشاله ران، روفع جوش در قسمتهای مختلف و… نیز بسیار پر مصرف هستند.

 

سرم‌های پوستی ویتامینه و پر فروش استالیدرم در فروشگاه اینترنتی تاتو طلایی موجود است. می‌توانید به صورت آنلاین و یا با خرید حضوری آنها را تهیه نمایید.

 

 

ویدئو معرفی سرم ویتامین سی ضد لک

برای مشاهده ویدئو معرفی سرم ویتامین سی ضد لک، راه تشخیص سرم ویتامین سی واقعی و طرز استفاده از آن کافی است فیلترشکن خود را روشن نمایید و در کانال یوتیوب ما آن را ملاحظه کنید.

ممنون میشیم کانال را سابسکرایب کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + = 6