تاتوهای الهام بخش روز ولنتاین

تاتوهای الهام بخش ولنتاین

با نزدیک شدن به روز ولنتاین خیلی از زوج های عاشق علاقه دارند که عشق و دوستی شان را به شکل تاتو روی بدن شان جادوانه کنند.

به این منظور چند نمونه از تاتوهای مینیمال الهام بخش روز ولنتاین در این مقاله ارائه شده است. هر چند نمی دانیم آیا عشق و علاقه زوجین ادامه دار خواهد بود یا نه؟!

باید در مورد این گونه تاتوها کمی محتاط باشیم، چون زوج های زیادی بوده اند که درست چند ماه بعد از تاتو در روز ولنتاین، کارشان به جدایی کشیده است و پاک کردن تاتو با لیزر یا ریمور و کاور کردن آن با تاتویی دیگر خود داستانی بوده است! اما اگر به زوج خود علاقمندید و عشق تان پایدار است تاتو به مناسبت ولنتاین ایده ای زیباست.

برای اجرای تمامی این طرح ها از بهترین مارک دستگاه تاتو بدن حرفه ای و بهترین مارک رنگ تاتو استفاده می شود! 

ایده اول

تاتوی هواپیمای در حال پرواز از مسافتی دور برای رسیدن به معشوق و دیدار وی طرحی زیباست که بخوبی حس عشق و علاقه به محبوب را نشان می دهد.

ایده ی نخست تاتو ولنتاین

ایده دوم

تاتوی یک جفت گل با این مضمون که دوست و همراه زندگی چگونه به رشد و تعالی شما کمک کرده است، ایده زیبایی است!

ایده تاتو گل برای روز ولنتاین

ایده سوم

در تاتو متفاوت و جالب دیگری یک جفت ماندالا طراحی می شود که نشان می دهد یک زوج چگونه اختلافاتشان را در روز ولنتاین جشن می گیرند.

تاتوی ماندالا برای ولنتاین

ایده چهارم

اگر به تاتوهای درشت و سایز بزرگ علاقه ندارید می توانید طرح های مینیمال روی بند انگشت را انتخاب کنید.

ایده تاتو ریز و بند انگشتی برای روز ولنتاین

ایده پنجم

حیوانات خانگی هم می تواننند ایده جالبی برای تاتو باشند چون زندگی مشترکی که توانسته اید با شرک زندگی تان بسازید را نشان می دهند.

تاتوی حیوانات خانگی به مناسبت ولنتاین

ایده ششم

اگر به موسیقی علاقمندید تاتو موج صوتی را به شما پیشنهاد می کنیم. تاتوهای موج صوتی این امکان را به شما می دهند که صدای شریک زندگیتان را ضبط کنید. مثلا جمله؛ “دوستت دارم” یا حتی یک کلیپ کوتاه از آهنگ مورد علاقه تان!

تاتوی امواج صوتی برای ولنتاین

ایده هفتم

استفاده از سمبل ها و نمادهای مختلف هم راه دیگری برای انتخاب هستند.

استفاده از تاتوهای سمبولیک برای ولنتاین

انواع طرح پروانه نیز برای تاتو ولنتاین می تواند الهام بخش روز ولنتاین و عشق خالص دو طرفه اشد. البته معانی تتو پروانه متعددند که می توانید با کلیک روی لینک آن را مطالعه نمایید. 

 

توجه: بعد از تاتو بدن از رعایت مراقبت بعد از تاتو صحیح غافل نشوید! 

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تتو بدن تاتو طلایی انواع دستگاه تتو، رنگ تتو اصل و تمامی لوازم پوستی و… موجود است. می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام به خرید نمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 12