تاتو ستاره دریایی یا ستاره قطب نما

تاتوی ستاره دریایی به شکل قطب نما

تاتوی ستاره دریایی یا ستاره قطب نما و دیگر انواع طرح تتو ستاره که ترکیب خاصی از سایه های روشن و تیره است، اغلب در سراسر ایالات متحده مشاهده می شود.

برای اجرای تاتو ستاره قطبی یا ستاره دریایی و… نیاز به خرید انواع دستگاه تتو بدن ، رنگ و سوزن دارید.

اما این طراحی ساده و ظریف ستاره دریایی که کنجکاوی زیادی را به خود جلب می کند؛ براستی معنی آن چیست؟

ستارگان دریایی معمولاً به صورت یک ستاره سه بعدی سیاه و سفید نشان داده می شوند که یا به تنهایی به عنوان یک ستاره هندسی ایستاده است یا در یک دایره قرار می گیرد تا قطب نما را برای هدایت و ایمنی نشان دهد.

 

تاتوی ستاره دریایی روی گردن

 

قبلا به دلایل مختلف از معاشرت با افردی که تاتوی ستاره دریایی داشتند متنفر بودم. تصورم این بود که این تاتو هیچ معنا و مفهومی ندارد و فقط صرف داشتن تاتو محبوب و رایج شده است.

اما با کمی تحقیق متوجه شدم که اینگونه نیست و ستاره دریایی واقعا با اهمیت است.

حالا دیگر شک و تردید و تنفر قبل را ندارم. و فکر می کنم افراد با تحقیق و مطالعه طرح تاتو ستاره دریایی را انتخاب کرده اند.

 

معانی تاتو و خالکوبی ستاره دریایی؛ طرح تاتو ستاره مردانه

تاتو ستاره دریایی، به طور غیر رسمی نشان دهنده عضویت در نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا است.

در طرح تاتو ستاره مردانه ، ستاره های پنج گوشه با قسمتی از پرچم ایالات متحده و یا قطب نما و طرح های سنتی همراه هستند.

 

تاتوی ستاره دریایی با ترکیب رنگ پرچم ایالات متحده

 

تاتوی ستاره دریایی به شکل قطب نما

 

امروزه طرح تاتو ستاره مردانه یا تاتو ستاره هشت پر بسیار معروف و رایج شده است و معانی خاص دیگری نیز پیدا کرده است که برخی از معانی به محل خالکوبی مرتبط هستند.

به عنوان مثال، کسی که روی مچ دست چپ اش تاتو ستاره دریایی داشته باشد و با انگشت شست اش هماهنگ باشد، این ستاره به عنوان راهنمای مثبتی برای آینده عمل می کند.

یا اگر کسی روی تاتو بال فرشته خالکوبی شده روی شانه سمت راست اش، ستاره دریایی نیز تاتو کند، نشانگر کسی است که از او مراقبت می کند.

این تاتو همچنین در بین افرادی که نزدیک به دریا زندگی می کنند خیلی رایج است و همین طور افراد درونگرا، این تاتو را به عنوان نمادی برای یافتن راه زندگی و یا بازگشت همراه با سلامتی از خدمت سربازی معنی می کنند.

تاتوی دو ستاره دریایی هم معنی خاص خودش را دارد.

کسانی که از فعالیت دریایی خاصی جان سالم بدر برده اند و یا در یک نبرد دریایی پیروز شده اند. حق دارند دو ستاره روی سینه خود تاتو کنند.

یک ستاره قرمز در سمت چپ و یک ستاره سبز در سمت دیگر و به این معنا است که یک قهرمان دریایی در سکوت به دیگران هشدار می دهد که راه را به او یاد دهند.

 

تاتوی ستاره دریایی در دو طرف قفسه سینه

 

با گذشت سال ها، ستاره دریایی دیگر منحصر ملوانان نیست و بسیار پرکاربردتر شده است.

 

تتو ستاره قطبی به چه معناست

رونمایی از نمادهای پنهان…

معنی خالکوبی ستاره قطبی حفاظت و راهنمایی است. تتو ستاره کوچک قطبی لزوماً معنای کوچکی ندارد.

یک خال کوبی ستاره کوچک نماد محافظت و راهنمایی است زیرا نشان دهنده ستاره شمالی است که برای هدایت بردگان به سوی آزادی استفاده می شد. به طور کلی، یک ستاره کوچک نماد محافظت در مسیر زندگی بهتر است.

معنی تاتو ستاره پنج پر 

تاتو ستاره پنج پر معمولاً به معنای محافظت است. اعتقاد بر این است که از نیروهای شیطانی محافظت می کند و مردم را در سفر خود در زندگی راهنمایی می کند.

 

تاتو ستاره تیرانداز به چه معناست

ستاره های تیرانداز نماد امید، رویاها و آرزوها هستند.  ستاره های تیرانداز اغلب به عنوان نشانه ای از شانس خوب یا تحقق آرزو در نظر گرفته می شوند. 

ستاره های تیرانداز نشان دهنده شانس و اقبال هستند.

خالکوبی ستاره تیرانداز که گاهی اوقات به عنوان ستاره های در حال سقوط شناخته می شود، نشان دهنده تمایل به موفقیت برای رسیدن به یک هدف، رویا یا آرزو است.

طرح تتو ستاره تیرانداز معمولا حول یک علاقه یا هدف خاص قرار می گیرند. به عنوان مثال، یک نوازنده ممکن است تمایل خود را برای رسیدن به یک هدف موسیقی با خالکوبی یک نت موسیقی احاطه شده توسط ستاره های تیرانداز نشان دهد.

آنها همچنین به عنوان طرح های خالکوبی مستقل برای نمایش کلی موفقیت محبوب هستند.

 

معنی تاتو سه ستاره در مردان چیست

در گوگل، رایج ترین معنای تتو سه ستاره؛ رشد در زندگی یا دستاوردها یا اهداف شغلی شماست. گاهی اوقات ستاره ها با ستاره کوچک و سپس بزرگتر و حتی بزرگتر تتو می شوند و گاهی همه آنها یک اندازه هستند.

 

چرا دختران تاتو ستاره انجام می دهند

برخی از معانی رایج تاتو ستاره برای دختران عبارتند از: جاه طلبی و موفقیت، عزت و امید، هدایت و سرنوشت، معنویت و تعادل و مبارزه با تاریکی.

برای زنان، خالکوبی ستاره می تواند به سادگی به این دلیل باشد که آنها زیبا هستند! تتو ستاره همچنین می توانند نماد امید، عشق و راهنمایی باشد.

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تاتو بدن و صورت تاتو طلایی تمامی لوزام تتو بدن، آرایش دائم و میکروپیگمنتیشن، لوازم پوستی و زیبایی موجود است. 

 

4 thoughts on “تاتو ستاره دریایی یا ستاره قطب نما

 1. بهرام میگوید:

  این تنو به علامت شجاعت به افراد داده میشده ولی وقتی در دو طرف سینه هست یعنی دزد در قانون ، دزدی که از قوانین خاص دنیای جنایی پیروی میکند
  وقتی روی زانو این طرح رو میزنن یعنی من در برابر هیچ خدایی زانو نخواهم زد .

 2. M میگوید:

  معنی ستاره هشت پر در بدن متفاوت هست کسی که رو زانو تتو میکنه یعنی من در برابر هیچ خدایی زانو نمیزنم
  در آرنج دست که میزنن معنیش اینه که من در مقابل هیچ خدایی سجده نمیکنم
  وقتی در هر دو طرف سینه میزنن معنیش این هست که در مقابل هیچ خدایی سر خم نمیکنم

  • مدیر میگوید:

   ممنونم از کامنتتون. معنی که براش نوشتیم رفرنسش از یه ژورنال معتبر کانادایی هست که ترجمه شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 3