والدین مهربانی هستند که نقاشی های بد فرزندانشان را تاتو می کنند

سبک جدید نقاشی تاتو فرزندان

پدرها و مادرها همیشه فراتر از وظایف شان برای فرزندانشان مایه می گذارند و تلاش می کنند آن ها رشد می کنند. والدین زیادی هم هستند که ابتکار جالبی به خرج داده اند و اجازه می دهند نقاشی بد فرزندانشان با دستگاه تتو روی بدنشان خالکوبی شود. حتی برایشان مهم نیست چقدر زشت و وحشتناک باشد!

طی چند سال گذشته روی در یخچال، کمد، در اتاق و… جای خوبی برای چسباندن نقاشی کودکان بود. اما امروزه والدین توجه بیشتر و خاص تری به فرزندانشان می کنند و با تاتو نقاشی فرزندانشان هنرشان را جاودانه می کنند.

 

 

انواع تاتو نقاشی فرزندان

در این سبک، از متن های عاشقانه و محبت آمیز فرزند گرفته تا پرتره های زشت و خام و… تاتو می شود. به نظر والدین این ها شاهکارایی هستند که لیاقت ماندگار شدن روی بدن را دارند.

این تصویر نقاشی هیولای عجیب و غریبی به نام برایان است که جوراب های رنگی به پا دارد. والدین این فرزند مشتاقانه آن را روی ساق پایشان تاتو زده اند!

 

 

نقاشی تاتو فرزندان - یه غول با جوراب های رنگی

 

 

البته این فداکاری مختص والدین نیست. خاله ها و دایی ها هم می توانند میزبان این سبک تاتو شوند. در این تصویر شخص تصمیم گرفت که نقاشی سه تا از خواهرزاده هایش را روی بدنش تاتو کند. و نتیجه این شده که یک کیتی بامزه بیشتر از بقیه نقاشی ها به چشم می آید!

 

 

دایی که میزبان نقاشی فرزندان خواهرش شده

 

 

پدر دیگری حتی پا را فراتر گذاشت و به فرزندانش اجازه داد روی بدنش تاتو بزنند. او گفت: “روز بعد از تاتو بسیار خوشحال شدم، کینگ که شش ساله است و سکری هشت ساله ام بهترین خالکوبی هایی را زده اند که تا حالا دیده ام”.

 

 

اجرای تاتو نقاشی فرزندان توسط خودشان

 

 

مطمئن نیستیم که این سبک تاتو در آینده طرفدار داشته باشد یا نه؛ اما روش بی نظیری برای ثبت خاطرات کودکی فرزندان است. حتی مهم نیست چقدر پوچ باشد! برای این والدین رشد نبوغ و تشویق فرزندان مهم تر از هر چیز دیگر است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 2 =