آموزش ریموور تاتو لیفت گیاهی

آموزش ریموور تاتو تک جلسه ای لیفت گیاهی

 آموزش بهترین ریموور تاتو  ابرو، خط چشم، لب و تاتو بدن صحیح و اصولی همواره دغدغه بسیاری از پیگمنترها است. یکی از راهها بویژه برای پاک کردن تاتو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، استفاده از مواد ریموور تاتو اورگانیک است.

ریموور تاتو یا همان پاک کردن تاتو تکنیک حساسی است. هر گونه خطا و اشتباهی چه برای خرید ریموور تاتو اورجینال و چه در حین اجرای آن منجر به صدمات گاهاً جبران‌ناپذیری به پوست می‌گردد.

در این آموزش؛ تکنیک ریموور تاتو تک با استفاده از ریموور لیفت گیاهی و ارگانیک، از بی‌حسی و ریز نکات خاص و ویژه انتخاب آن گرفته تا عمق سوزن و سرعت دستگاه برای قسمت‌های مختلف صورت و بدن و نحوه انجام حرکات و دیگر فوت‌های کوزه‌گری را در ویدئوها شرح داده‌ایم.

 

 

آموزش ریموور تاتو لیفت گیاهی 2023

همه‌ی ما می‌دانیم که در تاتو، رنگ زیر پوست کاشت می‌شود. بنابراین، برای پاک کردن آن باید حتماً مواد ریموور با سوزن و دستگاه تاتو زیر پوست وارد شود و با انجام فعل و انفعالات مشخصی رنگ از زیر پوست خارج شود.

حتماً متوجه منظورم شده‌اید و بخوبی درک کردید که تبلیغات کذبی همچون؛ پاک کردن تاتو با روش خانگی، پاک کردن تاتو با کرم اسکراب، پاک کردن تاتو با روش‌های سنتی و… هیچ پایه و اساسی ندارند و عملاً تأثیری بر پیگمنت (رنگدانه تاتو) زیر پوست ندارند.

بخصوص هنگامی که پاک کردن تاتو قدیمی مطرح می‌شود، قطعاً با ریموورهای معمولی به تعداد جلسات بیشتری برای ریموور کامل آن نیاز است!

آنچه که هنگام پاک کردن تاتو با مواد ریموور اتفاق می‌افتد (ریموورهای ایمن و ارگانیک) از این قرار است؛

ریموور تاتو لیفت ماده‌ای ارگانیک است و با نفوذ به زیر پوست (همراه با سوزن تاتو)، هنگام برخورد به رنگدانه‌ها آنها را خرد کرده و به ذرات بسیار ریزی تبدیل می‌کند.

 

 

پاک کردن آسان تاتو قدیمی با ریموور لیفت

 

 

خرد و شکسته شدن رنگدانه‌ها با شکسته شدن پیوندهای درون مولکولی آنها توسط اجزاء ریموور صورت می‌گیرد.

سپس، این ذرات خرد شده به علت اختلاف فشار اسمزی مایع ریموور براحتی همراه خونابه و مایعات میان بافتی از زیر پوست بیرون کشیده می‌شوند.

از طرفی بر اثر تماس مواد ریموور با پوست، اپیدرم تحت تأثیر قرار می‌گیرد و باز می‌شود. از این طریق نیز راه برای نفوذ بیشتر مواد ریموور به لایه درم فراهم می‌شود.

بدین ترتیب رنگ‌های محبوس زیر پوست خارج شده و تاتو پاک می‌شود.

اما مسئله تنها به این نقطه ختم نمی‌شود بلکه، با راهکارهایی که در فیلم آموزشی عنوان کرده‌ایم به خروج هر چه بیشتر و ایمن‌تر رنگ کمک می‌کنیم.

 

 

 

دلایل محبوبیت ریموور تاتو لیفت چیست؟

آموزش ریموور تاتو لیفت

 

 

هنگامی که صحبت از پاک کردن تاتو با مواد ریموور می‌شود، ممکن است بلافاصله تصور گود شدن پوست و یا ایجاد گوشت اضافه (کلوئید) در ذهنتان تداعی شود!

اما، ریموور تاتو لیفت، ارگانیک و گیاهی، ایمن و بدون هیچگونه عوارض جانبی است. ایمنی بالای آن در حدی است که حتی خط چشم را نیز بخوبی و بدون ترس و نگرانی پاک می‌کند!!!

به علاوه، ریموور لیفت بدلیل داشتن عصاره آلوئه ورا به ترمیم سریعتر پوست کمک می‌کند.

طریقه استفاده از این ریموور بسیار ساده است و در صورتیکه اندک مهارتی در تاتو و میکروپیگمنتیشن داشته باشید، با ریموور لیفت بخوبی تاتو را در یک جلسه پاک می‌کنید.

 

 

 

نکات طلایی پاک کردن تاتو  با ریموور لیفت گیاهی

نکته 1: به هیچ عنوان خارج از کادر سوزن نزنید. در صورت چنین اشتباهی، رنگ خارج شده از پوست در خارج از کادر کاشت می‌شود و شما با پخشی رنگ در زیر پوست مواجه خواهید شد!!!

 

 

نکته 2: اهمیت زیادی دارد که دستگاه با زاویه 90 درجه و عمود روی پوست قرار گیرد.

 

 

نکته 3:  بی‌حسی حین کار ژله ای ژاکلین مناسب ریموور تاتو است اما باز هم تاکید می کنم که بهتر است تنها در دور آخر از بی حسی استفاده نمایید.

 

 

طریقه پاک کردن تاتو خط چشم و یا پاک کردن پخشی رنگ پشت پلک

شاید بتوان گفت که پاک کردن تاتو خط چشم و یا پاک کردن پخشی رنگ پشت پلک به ظاهر یکی از سخت‌ترین کارهایی است که یک تاتوکار با آن مواجه است!

اما خوشبختانه با راهکاری که در ادامه شرح داده‌ایم و با استفاده از ریموور ارگانیک لیفت این کار براحتی امکانپذیر است، بدون اینکه آسیبی به چشم و بینایی وارد شود.

ورم، کبودی مختصر و قرمزی پشت پلک کاملاً طبیعی است و بعد از سه روز رفع می‌گردد.

 

 

فاصله بین جلسات ریموور تاتو چند روز است؟ 

چنانچه عمق تاتو بسیار زیاد باشد در موارد معدود ممکن است ه جسه دوم ریموو نیاز باشد؛ در این صورت فاصله بین جلسه اول و دوم 45 الی 60 روز است!

هنگام ریموو تاتو، اپیدرم و تا حدی درم آسیب می‌بینند. حداقل 28 روز زمان برای ترمیم کامل اپیدرم لازم است.

ترمیم شدن درم نیز به 45 الی 60 روز نیاز دارد تا رشته‌های کلاژنی مجدداً سنتز شوند.

در نتیجه؛ اگر از ریمووری همچون لیفت استفاده می‌کنید 40 تا 45 روز فاصله بین جلسات الزامی است.

چنانچه ریموور انتخابی شما شیمیایی و با قدرت اسیدی بالا است باید 60 روز فاصله را رعایت نمایید تا با کمترین عارضه پوستی مواجه گردید.

 

 

فیلم آموزش ریموور تاتو با مواد لیفت گیاهی

 

 

 

 

آنچه که شرح داده شده، چکیده‌ای از آموزش ریموور تاتو است. بی‌شک این مهارت نکات بسیار زیادی دارد و در مواردی با پیچیدگی‌هایی نیز مواجه است.

از انجام مراقبت بعد از ریموور تاتو دقیق و اصولی غافل نشوید. این مراقبت و استفاده از کرم ترمیم‌کننده بعد از ریموور تأثیر بسزایی بر پاک شدن تاتو دارد که در دیگر مقالات وبسایت تاتو طلایی به طور مفصل و مشروح به آن پرداخته‌ایم. 

چنانچه سوالی دارید در قسمت دیدگاه آن را وارد نمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود تا آموزشی کامل و بی‌نقص به شما ارائه دهیم.

 

 

 

40 دیدگاه برای “آموزش ریموور تاتو لیفت گیاهی

 1. الهه داودی گفته:

  سوال دومم اینه که آیا بعد از استفاده از این ریموور قرمزی پوست میبینیم چون من با ریموور کالرلیفت هم که کار میکنم این قرمزی میبینم؟

  • مدیر گفته:

   ریموور کالر لیفت چون بسیار اسیدی هست در کنار خروج رنگ خوبش احتمال آسیب جدی به بافت پوست باهاش زیاده. همین آسیب به بافت پوست یکی از دلایل رد قرمزی هست که نیاز به گذر زمان داره تا بهبود پیدا کنه. ریموور لیفت چون گیاهیه خیلی متعادل و در عین حال پربازده هست و میزان رد قرمزی بعدش خیلی کمتره

 2. الهه داودی گفته:

  سلام ممنونم از اطلاعات مفیدتون فقط چندتا سوال داشتم اول اینکه فاصله بین جلسات ریموو با این ریموور چقدر باید باشه؟

  • مدیر گفته:

   درود بر شما دوست گرامی. ممنون از سوال خوبتون. به طور مفصل در این مورد براتون در محتوای صفحه توضیح میدم

 3. الهه داودی گفته:

  سوال دومم اینکه آیا بعد از استفاده از این ریموور قرمزی پوست میبینیم چون من با ریموور کالرلیفت هم که کار میکنم این قرمزی میبینم؟

 4. رزا گفته:

  سلام.ببخشید فیلم پارت پنجم وسط حرفتون قطع شد فیلم کامل نیست.ممنون میشم ملاحظه بفرمایید❤️

 5. رزا گفته:

  ببخشید ایا ضروریه پکیج ریموو هم خریداری بشه؟ یا همین توضیحاتتون کفایت میکنه؟
  تو سایتتون گفتین اخر کار از کوکتل استفاده کنیم کاش اونم توضیح میدادین.
  ممنون از اطلاعات علمی و دقیق تون.❤️❤️

  • مدیر گفته:

   این آموزش خیلی خلاصه و چکیده‌س و آموزش اصلی از سیر تا پیاز مطالب گفته شده. ویدئو اونم گذاشتم اتفاقا. سرچ کنید درمان قرمزی بعد از ریموور تاتو روی وبسایت تاتو طلایی ویدئو و توضیحات کاملش هست
   خدا روشکر که براتون مفید هست 🙂

 6. رزا گفته:

  آیا هم زدن بی حسی و کامو با دستگاه هم زن سایتتون مانعی داره؟ممنون

  • مدیر گفته:

   میکسر رنگ برای میکس تمام موارد اوکیه و اتفاقا خیلیم بهتره

 7. رزا گفته:

  با سلام و احترام
  لطفا قیمت پکیج ریموو بفرمایید.شامل چه سرفصل هایی هست؟ایا پشتیبانی داره برا پرسیدن سوالامون؟ چطوری می تونم خرید بزنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.سایتتون بسیار مفیده ممنون

  • مدیر گفته:

   درود بر شما. قیمت در حال حاضر فقط 1 میلیون تومان هست. آموزش شامل چند DVD هست که به آدرستون ارسال میشه.
   تمام مباحث از آناتومی پوست تا کار عملی با برندهای مختلف آموزش داده میشه. چون کاملا اصولی هست هیچ اهمتی نداره ریموورتون کدوم یک از مارکهای اورجیناله.
   برای خرید به شماره 09101667296 پیامک بدین یا واتساپ پیام بگذارید.
   پشتیبانیش همیشگی هست
   خوشحالیم که براتون مفید واقع شده 🙂

 8. رزا گفته:

  سلام خسته نباشید.من این محصول از پیجتون خریدم و تونستم یه ابرو با آموزش کلیپ اموزشیتون ریموو کنم.ممنونم ازتون
  مشکلی که برام پیش اومد کلاینت بعد از اولین دور هاشور که رو ابرو رفتم دردش شروع شد و نتونستم دوبار دیگه با مواد هاشور کنم رو ابروهاش مجبور شدم بی حسی حین کار رو بزارم. تو یه دور خروجی رنگ داشتم ولی خیلی کم.
  بعد از بی حسی جیلانگ هم فقط یه دور سریع پیور زدم کلاینت دردش زود برگشت و تموم کردم کارو.
  برای بی حسی قبل کار از مورچه و یه لایه زایلاپی استفاده کردم.
  یه سوال دیگه اینکه بعده دوروز کلاینت میگه زخم زیادی نبسته ابروهاش فقط پررنگ تر شده،،، خیلی سطحی شید زدم بدون فشار و خونریزی هم کم بود،ایا کارم اشتباه بوده؟باید با خراش پوست خونریزی بیشتری ایجاد میکردم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیر گفته:

   سلام دوست عزیز. درد حین کار ریموو کاملا طبیعیه و باید مشتری هم تا حدی طاقت بیاره. زمانیکه پماد بی حسی میذارید که توصیه میکنم عقرب وایت و زایلاپی استفاده کنید؛ با کول پد روشو سرد نگه دارید تا بهتر بی حس بشه.
   شاید عمق سوزنتون کم بود یا سرعتش کم بوده؛ پررنگ شدن بعد ریموور نشون میده رنگ از زیر پوست بالا اومده و به سطح پوست رسیده که بخشی از این رنگ با زخم میریزه.
   مهمه که پوست بخوبی باز بشه

 9. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون از توضیحات کاملتون،گفتین که حتما درریمو حالت شبد کار بشه درهمه ریموورا این روش اجرا بشه مثلا در کالر لیفت هم حالت شیدی بزنیم یا نه؟ من با کالرلیفت کارمیکنم همون روش گرد گرد ودراخر ضربه ای خروج رنگ خوب هم داشتم

  • مدیر گفته:

   درود بر شما. حالت شیدینگ مدت زمان بیشتری رنگ از زیر پوست خارج میشه و پوست قفل نمیکنه جانم. با همه ریموورها این حرکت بهتره انجام بشه

 10. بدون نام گفته:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من با ریموور لاولا کار کردم… مشتری یه تتو خیلی قدیمی روی دستش داشت(با کش خودشون زده بودن) بعد از دور دوم انگار پوست یه قسمت دستش بلند شده بود ولی من متوجه نشدم خیلی بیشتر از قسمتای دیگه هم خونریزی داشت و در آخر هم انگار اون قسمت خیلی رنگ تیره ای داشت… مشکل از چیه؟؟ من چیکار باید بکنم الان.؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Sara گفته:

   سلام جانم وقت شمام بخیر. این ریموور رو نه میشناسم و نه کار کردم باهاش. دقیقا متوجه نشدم چی شده. یعنی چی بلند شده بود؟

 11. AhmadiFatemeh گفته:

  تنها کاری ک میتونم براتون بکنم دعای خیر هست ان شاالله هرچی از خدا میخواهید بهتون بدع ممنون بابت آموزشتون بدون هیچ چشم داشتی دلسوزانه آموزشتون رو دراختیار دیگران میزارید دوستتون دارم

  • Sara گفته:

   سلام دوست عزیزم؛ ممنونم از دعای خیر و انرژی مثبتتون. ان شاء الله هر جا که هستین کسب و کارتون سکه باشه 🙂

 12. نرگس راد گفته:

  ممنون از آموزش های خوبتون تاتو بدن هم با ریمور لیفت در یک جلسه پاک میشه ؟

  • Sara گفته:

   زنده باشین دوست عزیز. اگر اصول رو بدرستی انجام بدید بله پاک میشه 🙂

 13. نرگس راد گفته:

  حدودا برای ریمو تک جلسه ای ابرو چند قطره ریمور لیفت استفاده میشه؟
  واینکه لازم هست که در دور آخر از رنگ کامو استفاده کرد؟

  • Sara گفته:

   من خودم یکی از کارهای اصلیم ریمو کردنه اما هیچوقت قطره رو نمیشمرم! ترکیب کردن ریموور و رنگ کامو اختیاریه.

 14. نرگس راد گفته:

  رنگ کامو رو در دور آخر باید به ریمور کالر لیفت اضافه کنیم یا از همون اول شروع کار اضافه کنیم

 15. نرگس راد گفته:

  سلام وقتتون به خیر رنگ کامو رو دور آخر به ریمور کالر لیفت اضافه کنیم یا از همون اول که شروع به کار میکنیم اضافه کنیم ؟
  ممنون میشم جواب بدین

 16. نوشا گفته:

  سلام و خداقوت جانانه به شما استاد عزیز و تیم تاتو طلایی
  بدون شک سایت تاتو طلایی یکی از بزرگترین رفرنس های آموزش تاتو داخل کشور هستش که خیلی دلسوزانه و صادقانه و موشکافانه حتی در آموزش های رایگان حق مطلب رو ادا کرده
  براتون بهترینها رو از خداوند خواهانم و امیدوارم همیشه در اوج بدرخشید و خداوند برکت فراوان و خیر به جون و مالتون بده و کسب و کارتون سکه باشه بی نظیرید سلامت پیروز و پرپول باشید

  • Sara گفته:

   درود بر شما نوشای عزیز؛ ممنونم از پیامتون و حس و انرژی عالی که ارسال کردین. خوشحالم که تونستم ذره ای به رونق کسب و کارتون کمک کنم. امیدوارم همگی عزیزان در سایه پر مهر پروردگار بهترین و عالیترین روزیها رو داشته باشین.

 17. نرگس راد گفته:

  سلام من از این ریموور چندین بار استفاده کردم هیچ تاتویی رو تو یک جلسه پاک نمیکنه هم ابرو کار کردم هم خط چشم ولی هیچکدوم تو یک جلسه پاک نشد

  • Sara گفته:

   درود بر شما دوست عزیز. ریمو تاتو فوت و فن های خاصی داره که بزودی در کانال یوتیوب براتون به اشتراک میذارم. بله در حالت عادی و صرف خود مواد ریموور حتی با رجووی هم نمیشه بدون آسیب پوست و دوران نقاهت طولانی به نتیجه دلخواه رسید. اگر توضیحات محصول ریموور لیفت رو بخونید رو این موضوع تاکید کردم. به همین دلیل ویدئو رو برداشتم تا بتونم به صورت رایگان اما اینبار از طریق کانال یوتیوب شخصیم بهتون فوت و فن ها رو بگم. شاید رو آپارات هم به اشتراک بذارم فعلا تصمیم نهایی رو نگرفتم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − = سه