تاتوهای موج صوتی

عکس تاتوهای صوتی ترکیبی از صدا و رنگ

با استفاده از تاتوهای موج صوتی قادر به شنیدن صدای طرح تان هستید. و هر وقت که بخواهید می توانید این صدا را اجرا (پلی) کنید.

این ایده نوآورانه و جدید بخاطر جنبش و حرکت رنگ تاتو در زیر پوست (اسکین موشن) است و آخرین تکنولوژی ابداع شده در تکنیک تاتو و خالکوبی است.

اولین تاتو موج صوتی در آوریل 2017 توسط تاتو آرتیستی به نام نایت سیگگارد ابداع شد. و ویدئوی آن به سرعت در کل دنیا پخش شد و بخاطر توجه زیادی که در رسانه های اجتماعی به آن شد، اسکین موشن به سرعت رشد کرد و دایرکتوری وسیعی از هنرمندان حرفه ای مسلط به این حرفه تشکیل شد.

 

عکس تاتوهای موج صوتی

 

عکسی از نمونه تاتوهای صوتی توسط نایت سیگگارد

 

نحوه دریافت فایل تاتو موج صوتی: 

افراد علاقمند به تاتوهای موج صوتی، می توانند از وب سایت اسکین موشن بازدید کنند. یک فایل صوتی دلخواه آپلود کنند و یک اسکنر سفارشی دریافت نمایند.

سپس یک تاتو آرتیستی که در زمینه تاتو صوتی آموزش دیده است، شاهکار دلخواه را با دستگاه تاتو پن حرفه ای روی نقطه مورد نظر طراحی می کند. با استفاده از اپلیکیشنی که سایت اسکین موشن به شما می دهد، می توانید صدای موج صوتی تاتو شده روی بدنتان را بشنوید.

 

کاربرد تاتو موج صوتی: 

این تکنیک راهکاری عالی برای حفظ و نگهداری خاطرات ارزشمند و دوست داشتنی و صدای عزیزان است! و برای دانلود فایل صوتی حتما بایستی از طریق لپ تاپ اقدام کنید. چون مبایل از این سیستم ساپورت نمی کند.

شما حتی می توانید یک موزیک را نیز روی بدن تاتو و با اپلیکیشن مخصوص اجرا کنید.

در مورد اینکه تاتوهای قرمز و یا دیگر رنگها بجز مشکی نیز قابلیت موج صوتی شدن باشند هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.

نکات مهم: 

  • این امواج صوتی را تنها می توانید روی قسمت های صاف و مسطح بدن تاتو کنید. و روی قسمت های انحنا دار یا مورب قابل اجرا نیست. در نتیجه، ساق دست یا بازو بهترین نقطه برای اجرای این سبک تاتو است.

نمونه ای از تاتوی موج صوتی در قسمت نامناسب

 

عکس از تاتوهای صوتی در محل درست

 

  • تاتو بایستی سایز مناسبی داشته باشد. طوریکه با دوربین گوشی بتوان براحتی آن را اسکن کرد. سایز آن نهایتا باید 6 اینچ یا 150 میلی متر باشد.
  • در نواحی از بدن که موی زیادی داشته باشند. یا موها ضخیم باشند اپلیکیشن به درستی عمل نمی کند. یعنی تاتو باید خیلی واضح تر از مو دیده شود. پس بهتر است در نواحی که مو ندارد یا اینکه موها کم پشت و نازک باشند تاتو اجرا شود.
  • در صورتیکه بخواهید بیش از یک تاتو موج صوتی داشته باشید این کار براحتی امکانپذیر است. فقط کافی است به اندازه کافی از هم دور باشند که روی اسکنر گوشی تداخل ایجاد نکنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 4 =