تتو موج صوتی؛ تتوی ویس یا تتوی موزیک

عکس تاتوهای صوتی ترکیبی از صدا و رنگ

با استفاده از تتو موج صوتی یا تتوی ویس یا تتو موزیک قادر به شنیدن صدای طرح تان هستید و هر وقت که بخواهید می توانید این صدا را اجرا (پلی) کنید.

برای اجرای این ایده نوآورانه و جدید نیاز به خرید وسایل تاتو بدن دارید و علت شنیدن صدای تاتو بخاطر جنبش و حرکت رنگ تاتو در زیر پوست (اسکین موشن) است و آخرین تکنولوژی ابداع شده در تکنیک تاتو و خالکوبی است.

امروزه انواع سبک های تتو بدن همچون تتو مینیمال ، تتو ستاره دریایی و… ابداع شده اند اما اولین تاتو موج صوتی یا تتو آهنگ روی دست در آوریل 2017 توسط تاتو آرتیستی به نام نایت سیگگارد ابداع شد.

ویدئوی تتو موج صوتی به سرعت در کل دنیا پخش شد و بخاطر توجه زیادی که در رسانه های اجتماعی به آن شد، اسکین موشن به سرعت رشد کرد و دایرکتوری وسیعی از هنرمندان حرفه ای مسلط به این حرفه تشکیل شد.

 

عکس تاتوهای موج صوتی

 

عکسی از نمونه تاتوهای صوتی توسط نایت سیگگارد

 

کاربرد تتو موج صوتی یا تتو ویس یا تتو بارکد

این تکنیک راهکاری عالی برای حفظ و نگهداری خاطرات ارزشمند و دوست داشتنی و صدای عزیزان و یا تتو آهنگ روی دست است و برای دانلود فایل صوتی حتما بایستی از طریق لپ تاپ اقدام کنید، چون موبایل از این سیستم ساپورت نمی کند.

شما حتی می توانید یک موزیک را نیز روی بدن تاتو و با اپلیکیشن مخصوص اجرا کنید.

در مورد اینکه تاتوهای قرمز و یا دیگر رنگها بجز مشکی نیز قابلیت موج صوتی شدن باشند هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.

 

نکات مهم تاتو پلی موزیک 

  • این امواج صوتی را تنها می توانید روی قسمت های صاف و مسطح بدن تاتو کنید. و روی قسمت های انحنا دار یا مورب قابل اجرا نیست. در نتیجه، ساق دست یا بازو بهترین نقطه برای اجرای این سبک تاتو است.

نمونه ای از تاتوی موج صوتی در قسمت نامناسب

 

عکس از تاتوهای صوتی در محل درست

 

  • تاتو بایستی سایز مناسبی داشته باشد. طوریکه با دوربین گوشی بتوان براحتی آن را اسکن کرد. سایز آن نهایتا باید 6 اینچ یا 150 میلی متر باشد.
  • در نواحی از بدن که موی زیادی داشته باشند، یا موها ضخیم باشند اپلیکیشن به درستی عمل نمی کند. یعنی تاتو باید خیلی واضح تر از مو دیده شود. پس بهتر است در نواحی که مو ندارد یا اینکه موها کم پشت و نازک باشند تاتو اجرا شود.
  • در صورتیکه بخواهید بیش از یک تاتو موج صوتی داشته باشید این کار براحتی امکانپذیر است. فقط کافی است به اندازه کافی از هم دور باشند که روی اسکنر گوشی تداخل ایجاد نکنند.

 

توجه: بعد از تاتو موج صوتی از رعایت مراقبت بعد از تاتو صحیح غافل نشوید! 

نحوه دریافت فایل تتو موج صوتی یا تتو موزیک 

افراد علاقمند به تاتوهای موج صوتی یا تاتو موزیک، می توانند از وب سایت اسکین موشن بازدید کنند. یک فایل صوتی دلخواه آپلود کنند و یک اسکنر سفارشی دریافت نمایند.

سپس یک تاتو آرتیستی که در زمینه تاتو صوتی آموزش دیده است، شاهکار دلخواه را با دستگاه تاتو پن حرفه ای روی نقطه مورد نظر طراحی می کند. با استفاده از اپلیکیشنی که سایت اسکین موشن به شما می دهد، می توانید صدای موج صوتی تاتو شده روی بدنتان را بشنوید.

 

در فروشگاه اینترنتی لوازم تتو بدن تاتو طلایی تمامی لوازم تاتو بدن و صورت، لوازم پوستی و زیبایی موجود است. از آنجا که سایت تاتو طلایی اینماد و لوگو طلایی سامانه جامع دارد می توانید با خیالی راحت خرید نمایید. 

همچنین برای عزیزان ساکن تهران نیز امکان خرید حضوری از فروشگاه وجود دارد! 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = پانزده